Pijani za kółkiem

0
843
W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących darzeniach:
Kolizja busa
23 grudnia 2019 roku w Łosicach na skrzyżowaniu ulic Bialska – Targowa, 19 letni mieszkaniec powiatu bialskiego kierując busem przystosowanym do przewozu osób nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków drogowych przez co stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto wywróciło się na bok. Pojazdem jechało 8 osób, jeden z pasażerów doznał niegroźnych obrażeń. Kierujący był trzeźwy, został ukarany mandatem karnym
Wypadek drogowy
23 grudnia 2019 roku w miejscowości Chotycze na trasie W-698, 21 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica kierując samochodem osobowym marki BMW najechał na tył innego pojazdu marki BMW, którym podróżowało małżeństwo z 8 miesięcznym dzieckiem. Rodzice wraz z dzieckiem zostali przewiezieni do łosickiego szpitala. W pojeździe, który spowodował zdarzenie znajdowało się trzech pasażerów, którzy wraz z kierującym zostali przewiezieni do okolicznych szpitali. Kierujący znajdował się pod działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad promil alkoholu w organizmie. Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość.
Nietrzeźwy kierujący
26 grudnia 2019 roku w miejscowości Olszanka, 31 letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierował samochodem osobowym marki Audi będąc w stanie nietrzeźwości. Badanie alkometrem wykazało 0.78 promila alkoholu w organizmie.
Kolizja drogowa
27 grudnia 2019 roku w miejscowości Rudka, 18 letni mieszkaniec gminy Leśna Podlaska kierując samochodem osobowym marki Ford Fiesta na skrzyżowaniu dróg nie dostosował prędkości jazdy do panujących warunków drogowych w wyniku czego wjechał na wysepkę, uderzył w stojący tam znak drogowy oraz krzyż. Kierujący był trzeźwy, nie doznał żadnych obrażeń. Za spowodowanie kolizji drogowej został ukarany mandatem karnym.
Uszkodzenie mienia
W nocy 26/27 grudnia 2019 roku w miejscowości Olszanka nieznany sprawca uszkodził drzwi sklepu spożywczo-przemysłowego. Właścicielka lokalu oszacowała wartość strat na kwotę 1500 złotych.
asp. szt. Tomasz Zozula

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o