Pijani kierowcy

0
696

Oszustwo
10 lutego 2020r., 32 letnia mieszkanka gminy Łosice złożyła w KPP Łosice zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzona za pośrednictwem jednego z portali internetowych kupiła element wyposażenia wózka dziecięcego za 185 zł. Pomimo dokonania przelewu na konto nie otrzymała zakupionego przedmiotu. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Reklama

Nietrzeźwy kierujący
10 lutego 2020r. w miejscowości Ostromęczyn Kolonia, 43-letnia mieszkanka gminy Sarnaki kierowała samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 1,8 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Łosice.

Nietrzeźwy kierujący
11 lutego 2020r. w miejscowości Siliwonki, 63-letni mieszkaniec gminy Huszlew kierował samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 0,6 promila alkoholu w organizmie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Łosice.

Wypadek drogowy
13 lutego 2020r. w Łosicach na ul. Bialskiej, kierujący samochodem osobowym m-ki Citroen będąc na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze a następnie do rowu i uderzył w słup linii energetyczny. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, pobrano krew do badania.KPP w Łosicach wyjaśnia przyczyny zdarzenia.

Nietrzeźwy kierujący
15 lutego 2020r. w miejscowości Rudka, 39-letni mieszkaniec gminy Stara Kornica, kierował samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 3 promile  alkoholu w organizmie. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP Łosice.

Reklama
Poprzedni artykuł365 DNI – WYGRAJ BILETY
Następny artykułNaprawa mechaniczna pralek Łosice i okolice