Papieski Przegląd Piosenki i Pieśni Religijnej

0
68

Do 10 czerwca można zgłaszać swój udział w Papieskim Przeglądzie Piosenki i Pieśni Religijnej, który odbędzie się 14 czerwca w Łosickim Domu Kultury.

Zachęcamy mieszkańców Miasta i Gminy Łosice, a w sposób szczególny dzieci oraz młodzież szkolną do wzięcia udziału w III Papieskim Przeglądzie Piosenki i Pieśni Religijnej, który odbędzie się w piątek 14 czerwca 2019 r. w sali widowiskowej Łosickiego Domu Kultury. Finał przeglądu, w tym rozdanie nagród nastąpi podczas koncertu galowego – IV Łosickiego Wieczoru Chwały w uroczystość Bożego Ciała 20 czerwca br. w Parku Miejskim im. Króla Aleksandra Jagiellończyka w Łosicach.

Organizator: Powiatowe Stowarzyszenie Animatorów Kultury, Łosicki Dom Kultury.Wydarzenie objęte zostało honorowym patronatem przez burmistrza Miasta i Gminy Łosice Mariusza Kucewicza, dziekana dekanatu łosickiego, proboszcza parafii św. Zygmunta Króla ks. kan. Sławomira Kapitana oraz proboszcza parafii Trójcy Św. ks. kan. Edwarda Boruca. oraz dofinansowane w ramach zadania pn. PAPIESKI PRZEGLĄD PIOSENKI I PIEŚNI RELIGIJNEJ – koncert IV ŁOSICKI WIECZÓR CHWAŁY

regulamin – religijna 2019

karta zgłoszenia – religijna 2019

KLAUZULA ZGODY I INFORMACYJNA