Oluś, syn policjanta z KPP w Łosicach potrzebuje wsparcia

0
3359

Niespełna roczny Oluś, syn policjanta z Komendy Powiatowej Policji w Łosicach potrzebuje pomocy. Chłopczyk jest już po czwartym cyklu wyniszczającej chemioterapii. Kolejne zabiegi spowodowały, że wszystkiego musi się uczyć od początku, co wymaga żmudnej, długotrwałej i kosztownej rehabilitacji.

Oluś wraz ze swoim bratem bliźniakiem przyszedł na świat w sierpniu 2019r. Był zdrowy i nic nie wskazywało , że zaledwie kilka miesięcy później jego rodzice usłyszą tak trudną do zaakceptowania diagnozę. Okazało się, że chłopczyk w prawej komorze mózgu ma ogromnego, sześciocentymetrowego guza, wymagającego natychmiastowego usunięcia operacyjnego, aby Oluś mógł żyć. Cała rodzina przeżyła wiele trudnych chwil, nie mogąc nawet być przy Olku w dobie koronawirusa.

Chłopczyk był już dwukrotnie operowany, jest już po czwartym cyklu wyniszczającej chemioterapii. Kolejne zabiegi spowodowały, że wszystkiego musi się uczyć od początku, co wymaga żmudnej, długotrwałej i kosztownej rehabilitacji.

Tata Olka na co dzień troszczy się o bezpieczeństwo mieszkańców powiatu łosickiego, teraz oboje rodzice i brat bliźniak potrzebują pomocy w walce o życie małego Olusia.

Zwracamy się z prośbą do wszystkich ludzi dobrego serca, wrażliwych na cierpienie dziecka o wsparcie w walce o zdrowie i życie Olka.

Możemy wszyscy pomóc, przekazując 1% swojego podatku należy w formularzu PIT wpisać KRS 0000382243 oraz w rubryce ’Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1%’ wpisać “2708 pomoc dla Olusia Jasińskiego”

lub dokonując wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji
Santander Bank 31 1090 2835 0000 0001 2173 1374
Tytułem: “2708 pomoc dla Olusia Jasińskiego”

Więcej szczegółów znajdziecie Państwo TUTAJ:

Reklama