Ojciec Mateusz w Łosicach – prima aprilis

1
4697

AKTUALIZACJA:
Wczorajszy żart Prima Aprilisowy wywołał uśmiech na wielu twarzach – i właśnie o to nam chodziło. Niestety na razie dementujemy pierwszokwietniowe doniesienia, ale kto wie…. może Ojciec Mateusz zagości w najbliższym czasie jednak w Łosicach? Oczywiście będziemy informować. 

Pomysł na prima aprilisowy żart podesłał Jacek Aryż, który od kilku lat wymyśla dla naszych czytelników tematy na pierwszokwietniowe żarciki.

ŻART:
“Jeden z odcinków znanego serialu pt. “Ojciec Mateusz” będzie już niedługo kręcony w Leśnej Podlaskiej oraz w Łosicach. Do telewizyjnego kryminału poszukiwani będą też statyści. 

Akcja serialu rozgrywa się w Sandomierzu i jego okolicach. Każdy z odcinków opowiada odrębną historię w której proboszcz miejscowej parafii – ksiądz Mateusz rozwiązuje kryminalne sprawy.

– Już w maju w Leśnej Podlaskiej rozpoczną się zdjęcia do jednego z odcinków “Ojca Mateusza”. Odcinek będzie miał tytuł “Znaczona Talia” – informują producenci serialu Grupa S.A.

Z informacji od producentów wynika, że jeden z odcinków zaplanowano w Leśnej Podlaskiej, ale część scen będzie kręcona również w Łosicach, z czego bardzo cieszy się burmistrz Mariusz Kucewicz – Produkcja jednego z odcinków cieszącego się popularnością serialu z pewnością przyczyni się do promocji miasta. Producenci przesłali już wstępne zapytanie o możliwość udostępnienia na czas kręcenia scen pomieszczeń urzędu gminy – mówi burmistrz.

Zdjęcia ruszają z początkiem maja, dlatego też niedługo poinformujemy o kastingach na statystów.”

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów do artykułu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.