Ojciec Mateusz w Łosicach – prima aprilis

1
4811

AKTUALIZACJA:
Wczorajszy żart Prima Aprilisowy wywołał uśmiech na wielu twarzach – i właśnie o to nam chodziło. Niestety na razie dementujemy pierwszokwietniowe doniesienia, ale kto wie…. może Ojciec Mateusz zagości w najbliższym czasie jednak w Łosicach? Oczywiście będziemy informować. 

Reklama

Pomysł na prima aprilisowy żart podesłał Jacek Aryż, który od kilku lat wymyśla dla naszych czytelników tematy na pierwszokwietniowe żarciki.

ŻART:
„Jeden z odcinków znanego serialu pt. „Ojciec Mateusz” będzie już niedługo kręcony w Leśnej Podlaskiej oraz w Łosicach. Do telewizyjnego kryminału poszukiwani będą też statyści. 

Akcja serialu rozgrywa się w Sandomierzu i jego okolicach. Każdy z odcinków opowiada odrębną historię w której proboszcz miejscowej parafii – ksiądz Mateusz rozwiązuje kryminalne sprawy.

– Już w maju w Leśnej Podlaskiej rozpoczną się zdjęcia do jednego z odcinków „Ojca Mateusza”. Odcinek będzie miał tytuł „Znaczona Talia” – informują producenci serialu Grupa S.A.

Z informacji od producentów wynika, że jeden z odcinków zaplanowano w Leśnej Podlaskiej, ale część scen będzie kręcona również w Łosicach, z czego bardzo cieszy się burmistrz Mariusz Kucewicz – Produkcja jednego z odcinków cieszącego się popularnością serialu z pewnością przyczyni się do promocji miasta. Producenci przesłali już wstępne zapytanie o możliwość udostępnienia na czas kręcenia scen pomieszczeń urzędu gminy – mówi burmistrz.

Zdjęcia ruszają z początkiem maja, dlatego też niedługo poinformujemy o kastingach na statystów.”

Reklama
Poprzedni artykułŁosickie pisanki nagrodzone
Następny artykułZmiana siedziby Powiatowego Zespołu Doradztwa Rolniczego w Łosicach

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.