Odpowie za posiadanie narkotyków

0
1044
W zeszłym tygodniu łosiccy policjanci interweniowali w następujących zdarzeniach:
Zatrzymany poszukiwany
10 czerwca 2019 roku w Łosicach na trenie dworca PKS podczas interwencji dotyczącej spożywania alkoholu w miejscu publicznym łosiccy policjanci ujawnili i zatrzymali poszukiwanego na podstawie sądowego Nakazu Doprowadzenia, 25 letniego mieszkańca Siemiatycz. Mężczyzna po uiszczeniu zaległej kary grzywny i wykonaniu czynności służbowych został zwolniony.
Zdarzenie drogowe
29 czerwca 2019 roku na trasie DK-19 w miejscowości Świniarów doszło do zdarzenia drogowego z udziałem czterech pojazdów. 37-letni mieszkaniec Siedlec kierując samochodem dostawczym marki Iveco nie zachował należytej ostrożności i bezpiecznej odległości między pojazdami w wyniku czego najechał na trzy poprzedzające go auta, z których pierwsze zatrzymało się skręcając w lewo. W zdarzeniu ucierpiała, 25 letnia kobieta kierująca Oplem, która została przetransportowana do Szpital Wojewódzkiego w Siedlcach. Pozostali uczestnicy zdarzenia nie doznali obrażeń. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Policja wyjaśnia okoliczności  zdarzenia.
Oszustwo
13 czerwca 2019 roku do tut. KPP zgłosił się, 42 letni mieszkaniec Łosic, który złożył zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony 8 maja b.r. zakupił za pośrednictwem portalu internetowego panel słoneczny za kwotę 200 złotych. Po odebraniu przesyłki stwierdził, że przedmiot jest uszkodzony i nie nadaje się do użytku. Panel został odesłany sprzedającemu jednak do chwili zgłoszenia zgłaszający nie otrzymał zwrotu pieniędzy.
Zaginięcie osoby
12 czerwca 2019 roku do tut. KPP zgłosił się  mieszkaniec gminy Sarnaki, który zawiadomił o zaginięciu syna. Mężczyzna w wieku 28 lat trzy dni wcześniej, nie pozostawiając żadnej informacji wyszedł z domu i do tej pory nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. W wyniku podjętych czynności i współpracy z sąsiednimi jednostkami Policji ustalono, że zaginiony przebywa w siemiatyckim szpitalu. Informację przekazano rodzinie.
Zatrzymany poszukiwany
12 czerwca 2019 roku w miejscowości Ostromęczyn łosiccy kryminalni działając na podstawie wydanego przez sąd Listu Gończego zatrzymali, 49 letniego mieszkańca gminy Platerów. Mężczyzna został doprowadzony i osadzony w Zakładzie Karnym w Siedlcach.
Pożar  budynku gospodarczego
14 czerwca 2019 roku w miejscowości Szydłówka doszło do pożaru drewnianej obory krytej blachą. Przyczyną pożary było uderzenie pioruna. Właściciel budynku, 65 letni mieszkaniec gminy Olszanka oszacował wartość strat na kwotę 50 tysięcy złotych.
Kierujący z marihuaną
14 czerwca 2019 roku w miejscowości  Sarnaki policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Audi, którym kierował, 19 letni mieszkaniec tej gminy. W trakcie kontroli ujawniono i zabezpieczono ponad 4 gramy suszu marihuany. W związku z podejrzeniem, iż kierujący mógł znajdować się pod działaniem środków odurzających pobrano od niego krew do badań. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie.
asp. szt. Tomasz Zozula
Reklama
Poprzedni artykułPadł rekord łosickiej edycji akcji „Jak nie czytam, jak czytam”
Następny artykułPrace modernizacyjne sieci kanalizacyjnej na ulicach Kolejowa i Nowa w Łosicach