Odpowie za niemoralne propozycje?

0
2

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Zatrzymany poszukiwany
26 czerwca 2018 roku w miejscowości Dziadkowskie, policjanci Wydziału Kryminalnego działając na podstawie Sądowego Nakazu Doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego, 63 letniego mieszkańca gminy Huszlew. Mężczyzna
został doprowadzony i osadzony w Zakładzie Karnym.

Stalking
26 czerwca 2018 roku do KPP w Łosicach zgłosił się 53 letni mieszkaniec gminy Platerów, który złożył zawiadomienie o stalkingu. Ze złożonego zawiadomienia wynika, że od stycznia b.r. nieznany mężczyzna dzwoniąc o różnych porach dnia i nocy nękał pokrzywdzonego oraz składał mu niemoralne propozycje.

Zatrzymany poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania
27 czerwca 2018 roku w Łosicach kryminalni tut. KPP zatrzymali poszukiwanego Europejskim Nakazem Aresztowania, 32 letniego mieszkańca Łosic. Wobec zatrzymanego Sąd Okręgowy w Siedlcach zastosował środek
zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Kradzież z włamaniem
W nocy 29/30 czerwca 2018 roku w miejscowości Biernaty nieznani sprawcy włamali się do garażu a następnie do stojącego w środku samochodu dostawczego marki Mercedes, skąd dokonali kradzieży pieniędzy i sprzętu rolniczego o łącznej wartości prawie 7 tysięcy złotych. Pokrzywdzonym jest 57 letni mieszkaniec gminy Łosice.

Zatrzymane 3 prawa jazdy z prędkość
W ubiegłym tygodniu policjanci Ruchu Drogowego KPP Łosice oraz KMP Siedlce pełniąc służbę na drogach powiatu Łosickiego zatrzymali troje kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną w obszarze zabudowanym prędkość o ponad 50 km/h. Rekordzistka poruszała się w miejscowości Horoszki Duże z prędkością 127 km/h. W stosunku do wszystkich zostanie przesłana informacja z wnioskiem o cofnięcie uprawnień.

asp. szt. Tomasz Zozula