W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:
Zatrzymany poszukiwany
12 lutego 2019 roku w miejscowości Szpaki Kolonia łosiccy dzielnicowi podczas wykonywania czynności służbowych zatrzymali poszukiwanego  na podstawie sądowego nakazu, 43 letniego mieszkańca gminy Stara Kornica. Poszukiwany został doprowadzony i osadzony w Zakładzie Karnym w Siedlcach.
Kierowanie pojazdem bez uprawnień
14 lutego 2019 roku w miejscowości Woźniki, 45 letni mieszkaniec Białegostoku kierował po drodze publicznej samochodem dostawczym marki Renualt pomimo obowiązującej decyzji o cofnięciu uprawnień do kierowania.
Nietrzeźwy kierujący
15 lutego 2019 roku w miejscowości Chotycze policjanci siedleckiej drogówki pełniący służbę radiowozem nieoznakowanym zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Toyota. Kierujący pojazdem, 46 letni mieszkaniec gminy Sarnaki znajdował się pod wpływem alkoholu.  Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
Nietrzeźwa sprawczyni wypadku
16 lutego 2019 roku w miejscowości Kownaty, 55 letnia mieszkanka gminy Huszlew kierując skuterem nie upewniła się co do możliwości skrętu w lewo przez co wjechała pod wyprzedzający ją samochód marki Toyota. Kierująca jednośladem z obrażeniami ręki została przewieziona do łosickiego szpitala. Badanie wykazało, że znajduje się pod działaniem alkoholu (0,7 promila alkoholu). Kierująca Toyotą była trzeźwa nie doznała żadnych obrażeń.
Obywatelskie ujęcie nietrzeźwego kierującego
15 lutego 2019 roku w miejscowości Nowa Kornica dwoje mieszkańców gminy Stara Kornica i ich znajomy z powiatu bialskiego zauważyli pojazd marki Kia, którego sposób prowadzenia wskazywał, że kierujący może znajdować się pod działaniem alkoholu. Samochód wjechał na pobliską posesję a następnie kiedy chciał z niej wyjechać świadkowie uniemożliwili mu to, kierującego zatrzymali na miejscu zdarzenia i zawiadomili Policję. Policjanci ustalili, że kierującym jest 41 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica, znajdował się on pod działaniem alkoholu, badanie wykazało 2,76 promila alkoholu w organizmie.
asp. szt. Tomasz Zozula