Nie przyjęli łapówki

4
0

W sobotę 10 maja, policjanci Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego  łosickiej policji w Łosicach na ul.  1 Maja zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Daewo , którego kierujący 26  letni mieszkaniec gm. Huszlew znajdował się w stanie nietrzeźwości, ponadto posiadał orzeczony zakaz prowadzenia samochodów. Mężczyzna usiłował przekupić funkcjonariuszy obiecując im 1000 zł w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Policjanci nie ulegli tej propozycji i zatrzymali mężczyznę, który już dzisiaj usłyszał zarzuty i przyznał się do winy, grozi mu do kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci po zatrzymaniu do kontroli drogowej samochodu osobowego marki  Daewoo Lanos stwierdzili, że  kierujący pojazdem 26 letni mieszkaniec  gm. Huszlew  znajduje się pod działaniem. Badanie stanu trzeźwości wykazało  2,5  promila alkoholu w wydychanym powietrzu. W trakcie dalszej kontroli funkcjonariusze ustalili, że kierujący posiada orzeczony prawomocny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Mężczyzna próbował przekupić funkcjonariuszy obiecując  im kwotę 1000 zł w zamian za odstąpienie od czynności prawnych. Policjanci nie ulegli tej propozycji, kierujący został zatrzymany i osadzony w Policyjnych Pomieszczeniach dla Osób Zatrzymanych. Już dzisiaj zatrzymany usłyszał zarzuty kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości, niestosowania się do wyroku sądu oraz obietnicę udzielenia korzyści majątkowej w zamian za odstąpienie od czynności służbowych. Grozi mu do kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Opracował asp. Tomasz Zozula

Reklama

4 KOMENTARZE

  1. HEHE.Ciekawe jakie te losickie policjanci sa skromni.Wiedzą od kogo wziąść.Jezeli tacy sa Łosickie funkcjunariusze to czemu jeszcze istnieje kolezenstwo miedzy cywilami kolegami ze jak cos sie dzieje znaja kolege to podaja reke jakby nic I przepuszczaja.To tylko wszystko lipa losicka juz niedlugo dojdzie to wszystko to Radomia I zobaczymy czy az tacy sa uczciwi.

  2. “ON IM OBIECYWAŁ” a nie dawał jak by dawał to by 50zł wzieli he he albo mniej na dwa kebaby kurde i powiniem powiedziec niech ini dmuchna w tedy by sie kazdy zdziwiał ale zycie to sa łosice. ALE DO CZASU

Comments are closed.