Najpopularniejszy Dzielnicowy roku 2017

Od 2 stycznia 2018 roku na terenie powiatu łosickiego ruszył konkurs „Najpopularniejszy Dzielnicowy roku 2017”, dzięki któremu można docenić codzienną pracę tych policjantów, którzy są najbliżej mieszkańców. Głosowanie w plebiscycie potrwa do 31 stycznia 2018 r

Komenda Powiatowa Policji w Łosicach chcąc przybliżyć społeczeństwu sylwetki dzielnicowych, oraz realizując rządowy program „Dzielnicowy bliżej nas” ogłasza IX edycję konkursu „Najpopularniejszy Dzielnicowy 2017” . Zgodnie z założeniami programu, dzielnicowy musi być policjantem znanym i rozpoznawanym w miejscu, gdzie pełni służbę, musi wzbudzać społeczne zaufanie, na tyle aby każdy kto zobaczy coś niepokojącego, nie tylko wiedział do kogo się zgłosić, ale miał również pewność, że uzyska oczekiwaną pomoc w rozwiązaniu problemu.

Jedną z najważniejszych, a zarazem bardzo miarodajną oceną pracy Policji jest społeczny odbiór naszych działań i rzeczywiste poczucie bezpieczeństwa wśród mieszkańców. Szczególną rolę w zapewnieniu Państwu tego bezpieczeństwa ze strony Policji odgrywa dzielnicowy, w związku z czym  zapraszamy Państwa do głosowania na swoich dzielnicowych w dniach 2 – 31 stycznia 2018 roku. Głosy będzie można oddać za pośrednictwem ankiet w budynkach Urzędów Gmin, Starostwie Powiatowym, oraz Komendzie Powiatowej Policji w Łosicach. Na tablicach ogłoszeń zostaną umieszczone specjalne koperty do głosowania do których zbierane będą wypełnione  ankiety. Przy kopertach będą znajdowały się ankiety do wypełnienia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w lutym 2018r.

 •  Miasto Łosice:
   sierż. Krzysztof Godun

W Policji służy od 5 lat, dzielnicowym jest od maja 2017  roku. Jego rejonem służbowym jest obszar administracyjny obejmujący miasto Łosice. Ukończył kurs podstawowy w Centrum Szkolenia Policji w Legionowie. Interesantów przyjmuje w Komendzie Powiatowej Policji w Łosicach pokój 124.

 

 • Gmina Łosice:
  st. sierż. Tomasz Niedżwiedż

W Policji służy od 7 lat, dzielnicowym jest od 1 sierpnia 2017 r. . Rejon służbowy to gmina Łosice w skład której wchodzą miejscowości: Szańków, Świniarów, Woźniki, Czuchleby, Meszki, Chotycze, Toporów, Łuzki, Różowa, Jeziory, Rudnik Parcele, Biernaty Średnie, Biernaty Stare, Zakrze, Nowosielec, Dzięcioły, Niemojki, Patków. Interesantów przyjmuje w Komendzie Powiatowej Policji w Łosicach pokój 124.

 

 • Gmina Huszlew: 
  asp. szt.  Adam Chromiński

 W Policji służy od 18 lat, dzielnicowym jest od lat 10W skład gminy  wchodzą miejscowości: Huszlew, Felin, Sewerynów, ławy, Zienie, Bachorza, Makarówka, Władysławów, Kownaty, Krasna, Waśkowólka, Żurawlówka, Wygoda, Dziadkowskie, Siliwonki, Mostów, Kopce, Juniewicze, Harachwosty, Krzywośnity, Liwki I, Liwki II. Interesantów przyjmuje w Urzędzie Gminy w Huszlewie w każdy  wtorek w godz. 9:00 / 11:00

 

 • Gmina Olszanka:
  asp. Mariusz Wróbel

Od 14 lat służy w Policji. Dzielnicowym jest od 1 lutego 2013r. wcześniej pełnił służbę w Zespole Patrolowo – Interwencyjnym. Od maja 2014 jest dzielnicowym na terenie gminy Olszanka. W skład jego rejonu służbowego wchodzą miejscowości takie jak: Olszanka, Łepki Stare, Łepki Nowe, Radlnia, Szawły, Wyczółki, Bolesty, Mszanna, Pietrusy, Hadynów, Kolonia Korczówka, Korczówka, Bejdy, Dawidy, Klimy, Próchenki, Szydłówka.  Interesantów przyjmuje w Urzędzie Gminy w Olszance w każdy czwartek w godz. 9:00 / 11:00.

 

 • Gmina Stara Kornica:
  mł.asp. Łukasz Gajo                           

Od 12 lat służy w Policji. Dzielnicowym na terenie gminy Stara Kornica jest od maja 2017 roku. Jego rejon służbowy to gmina Stara Kornica w skład której wchodzą miejscowości: Stara Kornica, Nowa Kornica, Kornica Kolonia, Stare Szpaki, Nowe Szpaki, Szpaki Kolonia, Dubicze, Zalesie, Walim, Walimek, Kiełbaski, Kobylany, Wólka Nosowska, Popławy, Wygnanki, Wyrzyki, Czeberaki, Kazimierzów, Koszelówka, Rudka. Interesantów przyjmuje we wtorki w godzinach 9:30 – 11:30 w budynku Urzędu Gminy w Starej Kornicy

 

 • Gmina Platerów:
  st. asp. Adam Warowny

Od 18 lat służy w Policji. Od lipca 2010r jest dzielnicowym gm. Platerów. Podlega mu rejon gminy Platerów w skład której wchodzą miejscowości: Platerów, Mężenin, Kolonia Mężenin, Lipno, Kisielew, Marynki, Chłopków, Kolonia Chłopków, Ostromęczyn, Kolonia Ostromęczyn, Górki, Hruszniew, Falatycze, Puczyce, Michałów, Czuchów, Czuchów Pieńki, Zaborze, Myszkowice, Rusków, Hruszew. Interesantów przyjmuje w każdy poniedziałek w godzianch 9:00 / 11:00 w  Urzędzie Gminy w Platerowie.

 

 • Gmina Sarnaki:
  mł. asp. Piotr Wróbel

W policji służy od 19 lat. Od maja 2017r. jest dzielnicowym gminy Sarnaki. W rejon gminy Sarnaki w skład której wchodzą miejscowości: Sarnaki, Bonin, Ogródki, Binduga, Borsuki, Bużka, Chlebczyn, Chybów, Fronopol, Grzybów, Hołowczyce Nowe, Hołowczyce Stare, Hołowczyce Kolonia, Stare Horoszki, Duże Horoszki, Klepaczew, Klimczyce Kolonia, Klimczyce, Kózki, Litewniki Nowe, Litewniki Stare, Mierzwice Kolonia, Mierzwice Nowe, Mierzwice Stare, Płosków, Płosków Kolonia, Raczki, Rozwadów, Rzewuszki, Serpelice, Terlików, Zabuże. Interesantów przyjmuje w Urzędzie Gminy w Sarnakach w każdy poniedziałek w godz. 9:30 / 11:30