Na podwójnym gazie i z orzeczonym zakazem prowadzenie pojazdów

0
16

W zeszłym tygodniu funkcjonariusze łosickiej policji interweniowali w następujących zdarzeniach:

Wypadek drogowy
W dniu 23 czerwca 2015 roku w miejscowości Huszlew 22 letni mieszkaniec tejgminy kierując samochodem osobowym marki BMW z nieustalonych przyczyn zjechał z drogi, uderzył w ogrodzenie posesji a następnie w drzewo. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznał 33 letni pasażer pojazdu, który został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego w Białej Podlaskiej. Kierujący uciekł z miejsca wypadku przed przybyciem policji i pogotowia.

Reklama

Kradzież mienia
W nocy 22/23 czerwca 2015 roku w miejscowości Dziadkowskie nieznani sprawcy z niezamkniętych pomieszczeń garażowych dokonali kradzieży 200 litrów oleju napędowego oraz spalinowej o łącznej wartości 2500 złotych na szkodę 47 letniej mieszkanki gminy Huszlew.

Kradzież drzewa
W dniu 24  czerwca 2015 roku do tut. KPP zgłosił się 33 letni mieszkaniec Łosic, który złożył zawiadomienie o przestępstwie. W miesiącu czerwcu nieznany sprawca z działki leśnej położonej w pobliżu miejscowości Zienie dokonał wyrębu i kradzieży 4 olszyn. Pokrzywdzony oszacował wartość skradzionego mienia na 500 złotych.

Nietrzeźwy kierujący
W dniu 26 czerwca 2015 roku w miejscowości Niemojki policjanci Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego zatrzymali do kontroli drogowej 37 letniego mieszkańca gminy Platerów kierującego motorowerem. Mężczyzna znajdował się pod działaniem alkoholu. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,04 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto funkcjonariusze ustalili, że kierujący posiada prawomocny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Pożar
W okresie 27 / 28 czerwca 2015 roku w miejscowości Nowa Kornica zaistniał pożar niezamieszkałego drewnianego domu. Nadpaleniu uległa wewnętrzna ściana budynku. Pokrzywdzony nie był w stanie oszacować wartości strat. Policja sprawdza przyczynę i okoliczności pożaru.

asp. Tomasz Zozula KPP Łosice

Reklama
Poprzedni artykułDwa wypadki drogowe
Następny artykułFILMOWE LATO! w siedleckim Heliosie