Na podwójnym gazie

0
2

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Zatrzymany poszukiwany
3 lipca 2018 roku w Łosicach, policjanci Wydziału Kryminalnego działając na podstawie Sądowego Nakazu Doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego, 37 letniego mieszkańca Łosic. Mężczyzna został doprowadzony i osadzony w Zakładzie Karnym.

Przywłaszczenie telefonu
4 lipca 2018 roku w miejscowości Wyrzyki nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia telefonu komórkowego marki Samsung o wartości 600 złotych. Pokrzywdzonym jest 29 letni mieszkaniec gminy Łosice.

Nietrzeźwy kierujący
5 lipca 2018 roku w miejscowości Stara Kornica policjanci łosickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Seat. Kierujący, 32 letni mieszkaniec tej gminy znajdował się pod działaniem alkoholu. Badanie wykazało 0,98 promila alkoholu w organizmie.

Oszustwo internetowe
6 lipca 2018 roku do tut. KPP zgłosił się 39 letni mieszkaniec Łosic, który złożył zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony w czerwcu zakupił w sklepie internetowym telefon komórkowy za kwotę 1289 złotych, za który zapłacił z góry przelewem. Pomimo tego do dnia dzisiejszego nie otrzymał zakupionego towaru.

Zatrzymanie prawo jazdy
7 lipca 2018 roku w miejscowości Niemojki patrol siedleckiej drogówki pełniący służbę na terenie powiatu łosickiego radiowozem wyposażonym w videorejestrator zatrzymał do kontroli drogowej motocykl marki Yamaha. Kierujący, 34 letni mieszkaniec gminy Przesmyki poruszał się w obszarze zabudowanym z prędkością 118 km/h. Za popełnione wykroczenie zatrzymano kierującemu prawo jazdy oraz otrzymał mandat karny.

Uszkodzenie mienia
W nocy 6/7 lipca 2018 roku w miejscowości Krzywośnity nieznany sprawca wybił szybę w budynku byłej Szkoły Podstawowej. Wartość strat została oszacowana na 500 złotych. Pokrzywdzonym jest Urząd gminy w Huszlewie.

asp. szt. Tomasz Zozula