Na podwójnym gazie

0
1

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Nietrzeźwy kierujący
9 kwietnia 2018 roku w miejscowości Stara Kornica, dzielnicowi łosickiej komendy zatrzymali, 48 letniego mieszkańca tej gminy kierującego motorowerem pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 1,74 promila alkoholu w organizmie.

Kradzież drzewa
10 kwietnia do KPP w Łosicach zgłosiło się dwóch mieszkańców gminy Huszlew i jedna osoba z powiatu bialskiego, którzy złożyli zawiadomienie o kradzieży drzewa. Do zdarzenia doszło w okresie od sierpnia 2017 roku do 10 kwietnia 2018 b.r. w kompleksie leśnym na terenie gminy Przesmyki. Nieznany sprawca dokonał wyrębu i kradzieży dębu i sosny. Pokrzywdzeni oszacowali wartość strat na kwotę 1200 złotych.

Kradzież roweru
11 kwietnia 2018 roku w Łosicach z terenu szpitala nieznany sprawca dokonał kradzieży roweru marki Romet o wartości 1399 złotych. Pokrzywdzonym jest, 61 letni mieszkaniec gminy Łosice.

Nietrzeźwy kierujący
11 kwietnia 2018 roku w miejscowości Ostromęczyn 39 letni mieszkaniec gminy Platerów kierując samochodem osobowym marki Audi na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze gdzie uderzył w znak drogowy a następnie w drzewo. Kierujący znajdował się pod działaniem alkoholu, badanie wykazało 2,36 promila alkoholu w organizmie.

Kradzież tablic rejestracyjnych
11 kwietnia 2018 roku w miejscowości Stare Mierzwice nieznany sprawca z zaparkowanego pojazdu marki Opel dokonał kradzieży tablic rejestracyjnych. Pokrzywdzoną jest mieszkanka Warszawy.

asp. sztab. Tomasz Zozula