mł. asp. Piotr Wróbel najpopularniejszym dzielnicowym w powiecie łosickim

1
556

Konkurs na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2018” został rozstrzygnięty. Decyzją mieszkańców Najpopularniejszym Dzielnicowym 2018 roku w powiecie łosickim został mł. asp. Piotr Wróbel. Gratulujemy!

Zakończyła się X edycja plebiscytu o tytuł “Najpopularniejszego dzielnicowego 2018 Roku”. Przez cały styczeń mieszkańcy naszego powiatu oddawali swoje głosy.

„Najpopularniejszy dzielnicowy roku 2018” to konkurs mający na celu wskazanie tych dzielnicowych, którzy najlepiej wywiązują się z tej ważnej i odpowiedzialnej służby. Dzielnicowy to policjant pierwszego kontaktu, który jest najbardziej rozpoznawalny w lokalnym środowisku, najlepiej znający potrzeby mieszkańców w jego rejonie służbowym, przez co ma możliwość poznania opinii, obaw i problemów.

W plebiscycie udział wzięło 7 dzielnicowych obsługujących poszczególne rejony służbowe na terenie powiatu łosickiego.

Komisja konkursowa podliczyła wszystkie głosy. Najwięcej głosów i tytuł „Najpopularniejszego Dzielnicowego 2018 roku” otrzymał mł. asp. Piotr Wróbel zdobywając 296 głosów. Drugie miejsce zajął st. sierż. Krzysztof Godun zdobywając 142 głosy.

Mł. asp. Piotr Wróbel służbę w Policji pełni od 19 lat. Natomiast funkcję dzielnicowego na terenie gminy Sarnaki pełni od 2017 roku. Zwycięzcy serdecznie gratulujemy !

asp. szt. Tomasz Zozula

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marcin
Gość
Marcin

Chyba flaszkę do zdjęcia na odwagę obalił bo taki mętny wzrok ma 🙂