Mikołajki w Kinie Helios! – wygraj zaproszenia

Już 5 i 6 grudnia w Kinie Helios w Siedlcach będą obchodzone Mikołajki! Z tej okazji przygotowano dla Was nie tylko ciekawy repertuar filmowy, ale także mnóstwo atrakcji dla dzieci.

W sobotę i w niedzielę w godz. od 11:00 do 14:00 zapraszają rodziny z dziećmi do spędzenia czasu razem z Heliosem! Nie ważne, czy Twoje dziecko ma lat kilka, czy kilkanaście z pewnością znajdzie u nas coś dla siebie!

Na holu kina już od rana czekać będzie na dzieci mnóstwo wspaniałej zabawy: balonowe warsztaty, zabawa z chustą animacyjną, mnóstwo baniek mydlanych, ale to nie wszystko!

W sobotę do wspólnej zabawy zaprasza Europejskie Centrum Języków Obcych „Eurolingua”. Lektorzy języków obcych przygotują dla dzieci zagadki, konkursy i mnóstwo innych atrakcji w języku angielskim i nie tylko!

W niedzielę natomiast animatorzy z Biura Podróży „Happy Travel” w stroju: Elfa, Królewny Śnieżki, Śnieżynki i Renifera, zabiorą Twoje pociechy do świata bajek.

Zapraszamy na niezwykłe atrakcje przygotowane przez nich dla najmłodszych:

  • malowanie buziek
  • warsztaty zdobienia bombek oraz robienia ogromnego łańcucha na choinkę,
  • ćwiczenie celności
  • zabawy przy muzyce: tańce, gry i zabawy z balonami, wyścig prezentów, wyścigi w workach Mikołaja, a także wspólna taneczna zabawa rodziców z dziećmi.

Na koniec na dzieci czeka niezwykła niespodzianka, wizyta Świętego Mikołaja! Będziecie mieli niepowtarzalną okazję zrobić zdjęcie Waszemu dziecku na kolanach Mikołaja przy choince, a także wygrać wspaniałą nagrodę: wizytę Świętego Mikołaja w Waszym domu!

Poza tym na holu kina czekać będą na dzieci słodkie smakołyki: cukierki oraz najprawdziwsza i najbardziej lubiana przez wszystkich wata cukrowa.

W sobotę i niedzielę zapraszamy także na przepyszny poczęstunek, przygotowany przez Pizzerię Siesta.

Na naszym Facebookowym profilu mamy dla Was do wygrania następujące wejściówki:

  • 2 podwójne zaproszenia na pokaz filmu  „Święty Mikołaj dla wszystkich” w dniu 6 grudnia o godz. 11:30,
  • 2 podwójne zaproszenia na pokaz filmu ”Dobry dinozaur” w dniu 6 grudnia o godz. 13:30
  • 1 podwójne zaproszenie na pokaz filmu „Bella i Sebastian 2” w dniu 6 grudnia o godz. 12:30.

Serdecznie zapraszamy!

helios_mikolajki_1080x1920px_v1