ŁOSICKI DZIEŃ KOBIET Z HALINĄ FRĄCKOWIAK

3
428

W niedzielę 7 marca o godzinie 18:30 w sali widowiskowej Łosickiego Domu Kultury wystąpi jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek – Halina Frąckowiak. Koncert to propozycja na świętowanie Dnia Kobiet, podczas którego usłyszymy największe przeboje artystki, takie jak “Bądź gotowy dziś do drogi”, “Napisz, proszę”, “Papierowy księżyc” czy “Serca gwiazd”.

Halina Frąckowiak od ponad pięćdziesięciu lat oczarowuje swoim głosem i piosenkami, które wypromowała przez lata. Śpiewała z zespołami Czerwono-Czarni, Grupa ABC, Tarpany, Tony, Takty, Drumlersi. Wielokrotnie była nagradzana na festiwalach piosenki w Opolu i Kołobrzegu.

Piosenkarka nagrała ponad 20 płyt i kaset, a jej koncerty można było obejrzeć w wielu miejscach Europy oraz w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. W roku 2005 artystka odznaczona została medalem „Zasłużony Kulturze – Gloria Artis” – przyznawanym przez Ministra Kultury.

Jej twórczość niezmiennie cieszy się dużą popularnością, gromadząc na koncertach pełne sale. Na koncert zaprasza Burmistrz Miasta i Gminy Łosice Mariusz Kucewicz oraz Łosicki Dom Kultury.

7 marca Halina Frąckowiak wystąpi na żywo na scenie ŁDK. Koncert w reżimie sanitarnym – liczba miejsc ograniczona – mimo, że bilety zostały już wyprzedane, to będzie można obejrzeć koncert poprzez transmisję on-line na kanale YouTube Łosickiego Domu Kultury. Link do koncertu dostępny będzie o godz. 18:15 na FB Miasta i Gminy Łosice oraz ŁDK.

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów do artykułu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.