„Łosicka Pisanka”

0
180
Zapraszamy dzieci i młodzież z łosickich placówek oświatowych, wychowawczych, grup twórczych oraz osoby indywidualne (zachęcamy do udziału również dzieci i młodzież z Ukrainy) do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Łosicka Pisanka”.
Przedmiotem konkursu jest wykonanie pisanki wielkanocnej (ozdobienie wydmuszki jajka) z uwzględnieniem tradycji Wielkanocnych, dowolną techniką plastyczną, przy użyciu naturalnych, ogólnodostępnych materiałów (farb, bibuły, włóczki, papieru, wełny, sznurka, filcu itp.)
Prace oceniane będą w czterech kategoriach wiekowych
• przedszkola, klasy „O”
• szkoły podstawowe klasy I-III
• szkoły podstawowe klasy IV-VIII
• szkoły średnie
Przy wyborze zwycięskiej pracy będą brane pod uwagę takie cechy jak: tradycja połączona z oryginalnością oraz kreatywnością, dbałość o szczegóły, samodzielne wykonanie i estetyka pracy.
Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić kartę zgłoszenia i wraz z pracą konkursową dostarczyć do Łosickiego Centrum Informacji (Transgraniczne Centrum Dialogu Kultur, ul. Berka Joselewicza 13). Termin zgłoszenia upływa 30 marca 2023 r. Regulamin i karta zgłoszenia do pobrania: https://gminalosice.pl/…/konkurs-plastyczny-losicka…
Serdecznie zapraszamy dla zwycięzców przewidziane nagrody rzeczowe!
Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.