Łosice walczą o tytuł „Lidera Zmian” – oddaj głos na miejscowe projekty

0
128

1 października ruszyło głosowanie w Plebiscycie #eFEktUE – nominacje do konkursu Lider Zmian 2023. Wśród projektów objętych głosowaniem znalazł się Remont bloków komunalnych/socjalnych w Łosicach oraz Park, drogi, przedszkola – czyli projekty rewitalizacyjne w Łosicach. Głosowanie trwa do 31 października.

O przyznaniu nominacji do Lidera Zmian 2023 zdecydują internauci. Z uwagi na zróżnicowanie potrzeb i potencjałów poszczególnych subregionów (w tym liczbę mieszkańców), a także wiążącą się z tym liczbę projektów realizowanych w poszczególnych subregionach, liczba nominacji zostanie uzależniona od liczby umów o dofinansowanie w przeliczeniu na 100 tys. mieszkańców. To oznacza od 1 do 5 nominacji z jednego subregionu i łącznie aż 23 projekty z całego Mazowsza, które będą ze sobą rywalizować w ramach kategorii „#eFEktUE” konkursu głównego w 2023 roku.

Łosickie projekty zakwalifikowały się do plebiscytu i już można na nie głosować.

– Rozpoczęło się głosowanie w plebistycie #eFEktUE – nominacje do konkursu Lider Zmian 2023, do udziału w którym zostały zaklasyfikowane zgłoszone przez nas projekty, projekt Remont bloków komunalnych/socjalnych w Łosicach oraz Park, drogi, przedszkola – projekty rewitalizacyjne w Łosicach (w zakładce subregion siedlecki). Serdecznie zachęcam do głosowania, głosy można oddawać raz dziennie (wystarczy kliknąć w przycisk GŁOSUJ) – zachęca burmistrz Mariusz Kucewicz.

Głosować można raz dziennie —->TUTAJ<—-

Reklama