„Łosice pięknieją” – pomóż w wygraniu nagrody

Zachęcamy mieszkańców Miasta i Gminy Łosice oraz wszystkich, którzy chcą poprzeć inicjatywę, do głosowania internetowego na projekt pn. „Łosice pięknieją”, którego ideą jest odnowienie wraku łodzi i umieszczenie go przy Zalewie Łosickim. Jest to kontynuacja prac związanych z poprawą estetyki i funkcjonalności tego miejsca. Odnowiony wrak łodzi nie tylko „ucieszy oko”, ale także będzie można na nim posiedzieć i spędzić czas na świeżym powietrzu. Czytaj więcej TUTAJ

W głosowaniu bierze udział wielu mieszkańców i sympatyków naszego miasta i projekt łosicki trzyma sie w czołówce, jednak w ostatnich dniach szczególnie potrzeba pełnej mobilizacji i każdego głosu. Nawet Burmistrz Miasta i Gminy Łosice wystosował w tej sprawie prośbę o propagowanie głosowania i samo głosowanie:

SZANOWNI PAŃSTWO

w imieniu Mieszkańców Miasta i Gminy Łosice zwracam się z ogromną prośbą o rozpropagowanie wśród Czytelników i Członków Zespołu Redakcyjnego Portalu Łosice INFO konkursu, w którym Łosice aktualnie biorą udział.
LECHSTARTER to idea promująca ciekawe, oddolne inicjatywy, które mają duży wpływ na lokalne społeczeństwo. Projekt zgłoszony przez Miasto i Gminę Łosice zakłada zakup i odremontowanie wraku łodzi, który ma ozdabiać jeden z brzegów niedawno modernizowanego Zalewu Łosickiego. Niewątpliwie, byłaby to ciekawa atrakcja dla mieszkańców i turystów. Obecnie Łosice zajmują 4 pozycję w głosowaniu internetowym, które trwa do 5 czerwca br. Wg regulaminu konkursu finansowaniu zostanie poddanych 5 inicjatyw z najwyższą liczbą głosów. A zatem jesteśmy bardzo blisko zarówno wygranej, jak też przegranej.
To już ostatnie dni głosowania. Bardzo proszę o pomoc i Państwa głosy, szczególnie dlatego, że nasz projekt pn. ŁOSICE PIĘKNIEJĄ jest jedynym pomysłem zgłoszonym z terenu Powiatów Łosickiego i Siedleckiego.
 
Z wyrazami szacunku
 
Mariusz Kucewicz
Burmistrz Miasta i Gminy Łosice