Lato w mieście

0
209
Seanse kina, gry i zabawy czy zajęcia z instruktorami, to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotował Łosicki Dom Kultury w ramach akcji Lato w Mieście.
– W czasie wakacji będzie można spędzić czas pod okiem naszych instruktorów, przy okazji nabywając i doskonaląc umiejętności artystyczne, przy zachowaniu wszystkich reżimów sanitarnych – informuje Dorota Kozłowska, dyrektorka ŁDK.  Nie zabraknie także seansów w kinie, jednak należy pamiętać, że na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona.
Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 531 257 246 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00)
Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zapoznanie się z Regulaminami oraz wypełnienie i podpisanie deklaracji udziału w zajęciach oraz projekcjach filmowych. Regulamin i deklaracje do pobrania na stronach: TUTAJ

– Seanse odbędą się z zachowaniem reżimu sanitarnego, m.in. koniecznie trzeba pamiętać o zakryciu ust i nosa. Pracownicy ŁDK zostaną wyposażeni w przyłbice i środki dezynfekujące. Sala będzie wietrzona i dezynfekowana. I zgodnie z przepisami obowiązuje ilość miejsc – niestety będzie mogła wiąż udział tylko połowa widowni – czyli 20 widzów. Kasa kina czynna 30 minut przed każdym seansem – dodaje Dorota Kozłowska.

Regulamin i deklarację uczestnika pokazu filmowego możecie pobrać TUTAJ