Lato w mieście

0
204
Seanse kina, gry i zabawy czy zajęcia z instruktorami, to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotował Łosicki Dom Kultury w ramach akcji Lato w Mieście.
– W czasie wakacji będzie można spędzić czas pod okiem naszych instruktorów, przy okazji nabywając i doskonaląc umiejętności artystyczne, przy zachowaniu wszystkich reżimów sanitarnych – informuje Dorota Kozłowska, dyrektorka ŁDK.  Nie zabraknie także seansów w kinie, jednak należy pamiętać, że na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy, a ilość miejsc jest ograniczona.
Zapisy przyjmowane są pod numerem telefonu 531 257 246 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-16:00)
Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest zapoznanie się z Regulaminami oraz wypełnienie i podpisanie deklaracji udziału w zajęciach oraz projekcjach filmowych. Regulamin i deklaracje do pobrania na stronach: TUTAJ

– Seanse odbędą się z zachowaniem reżimu sanitarnego, m.in. koniecznie trzeba pamiętać o zakryciu ust i nosa. Pracownicy ŁDK zostaną wyposażeni w przyłbice i środki dezynfekujące. Sala będzie wietrzona i dezynfekowana. I zgodnie z przepisami obowiązuje ilość miejsc – niestety będzie mogła wiąż udział tylko połowa widowni – czyli 20 widzów. Kasa kina czynna 30 minut przed każdym seansem – dodaje Dorota Kozłowska.

Regulamin i deklarację uczestnika pokazu filmowego możecie pobrać TUTAJ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.