Krzysztof Skiba – Spotkanie autorskie

0
78

O tym jaki naprawdę jest Krzysztof Skiba będą mogli przekonać się już 22 listopada mieszkańcy miasta, którzy postanowią spędzić piątkowe popołudnie z artystą. Tego dnia w Łosickim Domu Kultury odbędzie się spotkanie autorskie podczas którego Skiba zaprezentuje swoją biografię pt. “Skiba ciągle na wolności. Autobiografia łobuza”. 

– Autobiografię łobuza czytajcie, jak chcecie, od początku, od środka lub wspak, bo kolejne rozdziały są jak puzzle, które ktoś porozrzucał na nie zawsze miękkim dywanie rock and rolla – mówi Krzysztof Skiba – Jest rozrywkowo i politycznie. Latają kamienie i ulotki. Unosi się gaz nad niespokojnymi ulicami i na scenie podczas koncertu. Tysiące ludzi skanduje hasła na demonstracji przeciwko władzy, ale też świetnie bawią się, śpiewając przeboje Big Cyca – dodaje. Krzysztof Skiba w swojej autobiografii rozśmiesza, edukuje i puszcza oko do czytelnika, a przede wszystkim zabiera w niezwykłą podróż na backstage swojego życia. Opowiada o udanym dzieciństwie, działalności konspiracyjnej, więzieniu, do którego trafił w latach ‘80, kulisach działalności Big Cyca i polskiego show-biznesu czy powstawaniu legendarnego Lalamido.

Wydarzenie odbędzie się 22 listopada o godz. 18.00 w Łosickim Domu Kultury w ramach zadania pn. „Ku chwale książki”, które dofinansowano ze środków Ministra Kultury i dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Partnerstwo dla książki”.