Krynica Vitamin zaprasza do Platerowa na wspólne bieganie

0
211

Już w najbliższą niedzielę – 3 października – zapraszamy na wspólne bieganie do Platerowa. Po dwóch latach przerwy do podlaskiej stolicy jabłka wracają biegacze, by spróbować sił w półmaratonie i biegu na 5 km. Nie zabraknie również biegów dla dzieci i młodzieży oraz marszu Nordic Walking. Krynica Vitamin – jeden z największych polskich producentów napojów bezalkoholowych i niskoalkoholowych – jest sponsorem głównym biegu.

Cieszymy się, że dzięki naszemu wsparciu finansowemu trzystu biegaczy i biegaczek, w tym dzieci i młodzież, pobiegnie w Platerowie. Wspieranie lokalnej społeczności jest jednym z naszych priorytetów. Chętnie angażujemy się w akcje społeczne, proekologiczne, sportowe. Zachęcamy do biegania, co jest szczególnie ważne po okresach zamknięcia w domach, spowodowanych pandemią koronawirusa – powiedział Tomasz Kułakowski, rzecznik Krynicy Vitamin.

Pracownicy Krynicy Vitamin rozstawią podczas biegów w Platerowie stoisko i będą opowiadać warunkach zatrudnienia w zakładzie produkcyjnym w Dziadkowskiem-Folwarku, leżącym na pograniczu województwa mazowieckiego i lubelskiego. Krynica Vitamin poszukuje wysokospecjalizowanych pracowników, m.in. automatyków, mechaników i laborantów.

Będziemy mocno dopingować biegaczy, a jednocześnie zachęcać mieszkańców powiatu łosickiego do pracy w naszym zakładzie. Rozbudowujemy się i zwiększamy możliwości produkcyjne, jesteśmy otwarci na nowe znajomości. Kandydatkom i kandydatom oferujemy stabilne zatrudnienie, umowę o pracę i możliwości rozwoju w naszych strukturach– dodał Tomasz Kułakowski.

W zakładzie produkcyjnym Krynicy Vitamin, leżącym na pograniczu województwa mazowieckiego i lubelskiego, pracuje ponad 300 osób. Wraz z dynamicznym rozwojem spółki notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, poszukuje nowych pracowników. Krynica Vitamin to firma rodzinna z wyłącznie polskim kapitałem.

Krynica Vitamin to firma wielokrotnie nagradzana. We wrześniu otrzymała dwa „Niedźwiedzie Biznesu” – wyróżnienia w konkursie Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Podlasie i „Słowa Podlasia” w kategorii „pracodawca roku” i „duże przedsiębiorstwo”. W lipcu otrzymała nagrodę biznesową Bialskopodlaskiej Izby Gospodarczej w kategorii „Lider Przedsiębiorczości”. W marcu w plebiscycie „Tygodnika Siedleckiego” Krynica Vitamin zdobyła tytuł Firmy Roku 2020 – Lidera Innowacyjności.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.