Kradzieże, włamania i wypadki

0
779

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Reklama

Kradzieże i włamania
21/22 czerwca 2022 r. w Serpelicach, nieznany sprawca ukradł z terenu budowy przewód (wąż) tłoczony o łącznej wartości 2000 zł na szkodę 52-letniego mieszkańca powiatu siemiatyckiego.

W KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży zaistniałej 22 czerwca b.r. w Holandii. Pokrzywdzony mieszkaniec Łosic powiadomił o kradzieży laptopa i obuwia, dokonanej w pokoju hotelowym przez współlokatora, mieszkańca powiatu tomaszowskiego. Łączna suma strat została oszacowana na 3270 zł.

25 czerwca 2022 r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży z włamaniem na terenie miejscowości Walim. W ciągu ostatniego roku nieznany sprawca uszkodził metalowe zabezpieczenie bramy wjazdowej na posesję, skoble drzwi budynków gospodarczych i ukradł narzędzia i elementy metalowe. Pokrzywdzona, 62-letnia mieszkanka powiatu bialskiego oszacowała straty na 15 tys. zł.

Zdarzenia drogowe
22 czerwca 2022 r. w Hadynowie, 19-letni kierowca audi, mieszkaniec gminy Łosice, zjechał do przydrożnego rowu i uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia kierowca i podróżujące z nim cztery łosiczanki w wieku 16-18 lat, z obrażeniami ciała trafiły do szpitala. Kierowca był trzeźwy. Postępowanie prowadzone w tej sprawie pozwoli na ustalenie przyczyn i okoliczności zdarzenia.

23 czerwca 2022 r. w Czuchlebach, tuż za Woźnikami, na drodze krajowej nr 19, kierowca skody, 61-letni mieszkaniec Łosic, nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w tył oczekującego na możliwość wykonania skrętu w lewo ciągnika rolniczego. 68-letni kierujący ciągnikiem i kierowca skody z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Nietrzeźwi kierowcy
22 czerwca 2022 r. w Olszance, 56-letni mieszkaniec gminy Huszlew kierował mercedesem w stanie po użyciu alkoholu. Badanie wykazało ponad 0,4 promila alkoholu w organizmie.

23 czerwca 2022 r. w Sarnakach, 49-letni mieszkaniec gminy Sarnaki, kierował audi w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało ponad 0,8 promila alkoholu w organizmie.

Pożar
23 czerwca 2022 r. w Starych Litewnikach doszło do pożaru stodoły. W wyniku zdarzenia spaleniu uległ budynek oraz znajdujące się wewnątrz plony i maszyny rolnicze. Pokrzywdzona, 30-letnia mieszkanka Lublina oszacowała straty na 50 tys. zł.

Nietrzeźwy rowerzysta czy pieszy
24 czerwca 2022 r. do KPP w Łosicach wpłynęło zgłoszenie dotyczące nietrzeźwego rowerzysty z urazem kolana, na ul. Zdrowej w Łosicach. Policjanci zastali na miejscu załogę pogotowia, udzielającą pomocy 62-latkowi, który prawdopodobnie idąc pieszo stracił  równowagę, przewrócił się i doznał niewielkich obrażeń nogi. Badanie stanu trzeźwości wykazało ponad 2,3 promila alkoholu w organizmie. Prowadzone czynności w tej sprawie pozwolą na wyjaśnienie czy mężczyzna szedł pieszo czy kierował rowerem.

asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułFour Stal – producent urządzeń technicznych
Następny artykułMiasto ustawi Hotspoty