KOMUNIKAT – POSZUKUJEMY WŁAŚCICIELI PRZEDMIOTÓW MOGĄCYCH POCHODZIĆ Z PRZESTĘPSTWA

1
109

Komenda Powiatowa Policji poszukuje właścicieli przedmiotów widocznych na zdjęciach, które mogą pochodzić w włamań lub kradzieży popełnionych na terenie powiatu łosickiego.

Przedmioty na zdjęciach zostały zabezpieczone podczas przeszukania u mieszkańca Łosic w związku z włamaniem do domu. Istnieje uzasadnione podejrzenie, że przedmioty te mogą pochodzić z przestępstwa. Osoby, które rozpoznają swoją własność proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Łosicach bądź telefonicznie pod numerem 83 359 72 43.

asp. szt. Tomasz Zozula

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Okradziony
Gość
Okradziony

Drodzy państwo. Dnia 16 stycznia 2019 roku w godzinach około 8 – 11 w lesie w miejscowości Czaple Andrelewicze widziany był biały bus – najprawdopodobniej Volkswagen Transporter T4, na numerach WLS, do którego wycinano i ładowano KRADZIONE drzewo – leszczynę. Jeżeli ktoś kojarzy kogoś hadlującego np. grabiami czy trzonkami “własnej” produkcji, czy słyszał o tym “Panu”, albo widział białego busa załadowanego po dach KRADZIONĄ leszczyną proszę o kontakt na FB: https://web.facebook.com/losice.spotted/