Kolejni poszukiwani doprowadzeni do aresztu

0
4

W minionym tygodniu funkcjonariusze łosickiej policji interweniowali w następujących zdarzeniach: 

Uszkodzenie pojazdu
W nocy 19/20 października 2014 roku na parkingu samochodowym w Łosicach nieznany sprawca dokonał uszkodzenia karoserii samochodu osobowego marki Toyota. Pokrzywdzony 49 letni mieszkaniec Łosic oszacował straty na 500 złotych.

Zatrzymano osobę poszukiwaną
W 21 października 2014 roku w miejscowości Ostromęczyn policjanci Wydziału Kryminalnego działając na podstawie Nakazu Sądowego dokonali zatrzymania osoby poszukiwanej. 64 letni mieszkaniec gminy Platerów został osadzony w Zakładzie Karnym w Siedlcach.

Oszustwo internetowe
W dniu 23 października 2014 roku do Komendy Powiatowej Policji w Łosicach zgłosiła się 39 letnia mieszkanka gm. Stara Kornica, która złożyła zawiadomienie o przestępstwie. Pokrzywdzona w sierpniu za pośrednictwem jednego z portali internetowych zakupiła telefon komórkowy Samsung i pomimo dokonania zapłaty za towar do chwili obecnej nie otrzymała go. Wartość poniesionych strat to 238 złotych.

Zatrzymano kolejną osobę poszukiwaną
W dniu 24 października 2014 roku w Niemojkach łosiccy kryminalni na podstawie Nakazu Doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 26 letniego mieszkańca gm. Łosice. Mężczyzna został doprowadzony i osadzony w Zakładzie Karnym w Siedlcach w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Nietrzeźwy rowerzysta
W dniu 26 października 2014 roku w miejscowości Huszlew policjanci Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego zatrzymali do kontroli 33 letniego mieszkańca gm. Huszlew kierującego rowerem. Mężczyzna znajdował się pod działaniem alkoholu, badanie stanu trzeźwości wykazało 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

asp. Tomasz Zozula KPP Łosice

Reklama