Kolejne medale w kolekcji Sylwka Jaciuka

6
1

W dniach 12-13 kwietnia odbyły się w Ostrzeszowie VII Mistrzostwa Świata w Biegach Przełajowych Federacji JNAS-FID. Polskę reprezentował uczeń Ośrodka Szkolno Wychowawczego w Łosicach – Sylwester Jaciuk.

W Ostrzeszowie w VII Mistrzostwach Świata w Biegach Przełajowych Federacji JNAS-FID Polskę reprezentował uczeń OSzW w Łosicach – Sylwester Jaciuk, który w minioną sobotę zdobył srebrny medal w biegu na 3000 m, a w niedzielę brązowy w biegu na 6000 m. W zawodach brało udział blisko 30 zawodników z 9 państw.

Zarówno zawodnik, jak i trener poszukują sponsora, który w zamian za reklamę na koszulce startowej dofinansowałby starty w zawodach na terenie całego kraju. Jeśli ktoś z Państwa byłby zainteresowany tą formą wsparcia tego świetnego sportowca, proszony jest o kontakt pod nr tel. 502 613 535.

Serdecznie gratulujemy Sylwkowi sukcesów i życzymy powodzenia w kolejnych stratach, gratulujemy również trenerowi Sławomirowi Karbowiakowi świetnego przygotowania zawodnika do zawodów.

Informacja i foto: Sławomir Karbowiak

[nggallery id=186]

Reklama

6 KOMENTARZE

  1. Mistrzostwa świata, w których bierze udział 30 zawodników z 9 państw? Może to powiatówka była tak jak kierowca 20zl Pollicjantowi niby wręczał?

  2. MOŻE BRAT TRENERA BYŁBY NAJLEPSZYM SPONSOREM 🙂 FOTOLONIA ZAROBI NA KOMUNIACH TO MOŻE COŚ KOPSNĄĆ.

  3. Przykro, że nie potraficie docenić tego, co ten młody chłopak robi dla miasta, regionu i Polski. Reprezentuje z ogromnym powodzeniem, nasz kraj na licznych zawodach a Wam i tak wszystko się nie podoba.
    Mówią, że z idiotami nie ma co dyskutować, więc ograniczę się tylko do napisania swojej opinii na temat moich przedmówców – Wstyd!!!
    Sylwkowi natomiast gratuluję serdecznie i trzymam kciuki za kolejne starty.

    • Święta słowa. A Sylwkowi i Trenerowi – wielkie gratulacje za wyniki i wytrwałość. A tym cwaniaczkom powyżej to proponuję przejść chociażby jeden tygodniowy cykl treningowy Sylwka.

  4. Wielkie gratulacje dla Zawodnika i Trenera z ciężką pracę i godne reprezentowanie naszego miasteczka w zawodach najwyższej rangi. A co do dziwnych komentarzy zrozpaczonych, prymitywnych i zadufanych w sobie piłkarzy to ciekawe kiedy sami coś osiągniecie. Zbieracie baty od byle jakiej wioski, nie trenujecie systematycznie, jako jedyni dostawaliście kasę z Gminy, głowę nosicie w chmurach i nie potraficie się przyznać do tego że jesteście do baniiiiiiii. Jesteście tak jak cała Polska piłka poczynając od reprezentacji a kończąc na takiej parafialno-podwórkowej lidze w której gra ORZEŁ. Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych, uprawiających sport i rekreację róbcie tak dalej i pokazujcie to innym.

Comments are closed.