Klienci sklepu złapali złodzieja

0
1007

W mijającym tygodniu łosiccy policjanci interweniowali w następujących zdarzeniach:

Reklama

Zatrzymana poszukiwana
30 grudnia 2019r. w Platerowie, łosiccy kryminalni zatrzymali poszukiwaną na podstawie listu gończego, 38-lenią mieszkankę powiatu łosickiego. Zatrzymana została doprowadzona i osadzona w areszcie śledczym w Warszawie.

Sprawca kradzieży znieważył policjanta
27 grudnia 2019r. w Łosicach na terenie jednego ze sklepów 24-letni mieszkaniec powiatu łosickiego dokonał kradzieży kilku różnych zestawów świątecznych o łącznej wartości prawie 800 zł. Został natychmiast ujęty przez policjanta KMP w Siedlcach, który w tym momencie był poza służbą oraz 43-letniego mieszkańca powiatu włoszczowskiego, który również zareagował, a następnie przekazany łosickim policjantom. Zatrzymany mężczyzna nie stosował się do wydawanych poleceń, był agresywny, znieważył jednego z interweniujących policjantów. Został przewieziony i osadzony w policyjnym areszcie, postępowanie w sprawie prowadzi KPP w Łosicach.

Uszkodzenie mienia
31 grudnia 2019r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o uszkodzeniu płyty nagrobnej na terenie cmentarza w Niemojkach. Poszkodowany, 51-letni mieszkaniec powiatu siedleckiego oszacował straty na 5000zł. Postępowanie w tej sprawie prowadzi KPP w Łosicach. 

Nietrzeźwy kierujący
01 stycznia 2020r. w miejscowości Czuchów policjanci zatrzymali do kontroli samochód m-ki Audi. Od kierującego, 30-letniego mieszkańca Łosic wyczuwalna była woń alkoholu, jednak odmówił poddania się badaniu poziomu alkoholu w wydychanym powietrzu, dlatego pobrana została krew do badania.  Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułpraca dla GEODETY
Następny artykułOpiekunka w Niemczech, koło Stuttgartu 1400 Euro