Kierowca z trzema promilami

0
548

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Nietrzeźwy kierujący
16 listopada 2019r. w miejscowości Nowosielec, 41-letni mieszkaniec gminy Łosice kierował samochodem m-ki KIA w stanie nietrzeźwości. Pierwsze badanie wykazało trzy promile alkoholu w organizmie. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice

Zatrzymany sprawca kradzieży
15 listopada łosiccy dzielnicowi zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Łosice, podejrzewanego o dokonanie wielu kradzieży na szkodę sieci marketów na terenie powiatu łosickiego. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Kradzież
16 listopada 2019r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży żurawia warsztatowego z terenu prywatnej posesji, na szkodę 29-letniego mieszkańca Łosic. Poszkodowany oszacował straty na kwotę 700zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Kolizja drogowa
17 listopada 2019r. w Mostowie doszło do zdarzenia drogowego, podczas którego kierujący samochodem osobowym m-ki Peugeot, 21-letni mieszkaniec gminy Huszlew, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zachował ostrożności i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem ciężarowym m-ki DAF, kierowanym przez 40-letniego mieszkańca powiatu krasnostawskiego. Kierujący byli trzeźwi, nikt nie odniósł obrażeń, sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Kolizja drogowa
17 listopada 2019r. w Łosicach, kierujący samochodem osobowym m-ki Opel, 62-letni mieszkaniec powiatu Radzyńskiego, wyjeżdżając z ul. Targowej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w tył samochodu osobowego m-ki Volvo, którym kierował 34-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego. Kierujący byli trzeźwi, nikt nie odniósł obrażeń, sprawca kolizji został ukarany mandatem.

mł. asp. Nina Zaniewicz