Kierowca z trzema promilami

0
539

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Nietrzeźwy kierujący
16 listopada 2019r. w miejscowości Nowosielec, 41-letni mieszkaniec gminy Łosice kierował samochodem m-ki KIA w stanie nietrzeźwości. Pierwsze badanie wykazało trzy promile alkoholu w organizmie. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice

Zatrzymany sprawca kradzieży
15 listopada łosiccy dzielnicowi zatrzymali 23-letniego mieszkańca gminy Łosice, podejrzewanego o dokonanie wielu kradzieży na szkodę sieci marketów na terenie powiatu łosickiego. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie, postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Kradzież
16 listopada 2019r. w KPP w Łosicach przyjęto zawiadomienie o kradzieży żurawia warsztatowego z terenu prywatnej posesji, na szkodę 29-letniego mieszkańca Łosic. Poszkodowany oszacował straty na kwotę 700zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Kolizja drogowa
17 listopada 2019r. w Mostowie doszło do zdarzenia drogowego, podczas którego kierujący samochodem osobowym m-ki Peugeot, 21-letni mieszkaniec gminy Huszlew, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie zachował ostrożności i doprowadził do zderzenia z prawidłowo jadącym samochodem ciężarowym m-ki DAF, kierowanym przez 40-letniego mieszkańca powiatu krasnostawskiego. Kierujący byli trzeźwi, nikt nie odniósł obrażeń, sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Kolizja drogowa
17 listopada 2019r. w Łosicach, kierujący samochodem osobowym m-ki Opel, 62-letni mieszkaniec powiatu Radzyńskiego, wyjeżdżając z ul. Targowej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i uderzył w tył samochodu osobowego m-ki Volvo, którym kierował 34-letni mieszkaniec powiatu kutnowskiego. Kierujący byli trzeźwi, nikt nie odniósł obrażeń, sprawca kolizji został ukarany mandatem.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Dodaj komentarz

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe  
Powiadom o