Kierowca z promilami

0
386

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Oszustwo
18 sierpnia 2020r. 24 letni mieszkaniec gminy Łosice złożył w KPP Łosice zawiadomienie o oszustwie. Pokrzywdzony w za pośrednictwem jednego z portali internetowych kupił gitarę elektryczną za 170 złotych, pomimo przedpłaty na konto, instrumentu nie otrzymał. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Nietrzeźwy kierujący
19 sierpnia 2020r., na drodze pomiędzy miejscowościami Zabuże i Hołowczyce 22-letni mieszkaniec powiatu bialskiego kierując samochodem m-ki Daewoo nie dostosował prędkości jazdy do warunków drogowych, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala, 29-letni pasażer pojazdu nie odniósł obrażeń. Badanie stanu trzeźwości kierowcy wykazało prawie 3 promile alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Nietrzeźwy kierujący
23 sierpnia 2020r. w Zakrzu, 66-letni mieszkaniec gminy Łosice, kierował samochodem osobowym m-ki Seat w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 1,5 promila alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Zatrzymany poszukiwany
22 sierpnia 2020r. w Łosicach, łosicka patrolówka działając na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Siedlcach, zatrzymała poszukiwanego 46-latka. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.

Uszkodzenie mienia
W dniach 20-21 sierpnia 2020r. nieznany sprawca dokonał uszkodzenia przęseł ogrodzenia posesji na terenie gminy Olszanka. 81-letni pokrzywdzony oszacował straty na kwotę 3000 zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Kradzież
W dniach 20-21 sierpnia 2020r., w Nowosielcu nieznany sprawca dokonał kradzieży rozrusznika, akumulatorów oraz paliwa z kombajnu rolniczego.      68-letni pokrzywdzony oszacował straty na 4000zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

mł. asp. Nina Zaniewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.