Kierowca na podwójnym gazie

0
455

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Zatrzymany poszukiwany
30 września 2020r. na terenie gm. Łosice, łosiccy kryminalni działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali 27-letniego mieszkańca gm. Łosice. Mężczyzna został osadzony w zakładzie karnym.

Kolizja
29 września 2020r. w miejscowości Nowa Kornica, kierujący samochodem osobowym m-ki Opel, 37-letni mieszkaniec gm. Stara Kornica, wyjeżdżając z parkingu, nie ustąpił pierwszeństwa kierującej samochodem m-ki Jeep, 24-letniej mieszkance gm. Sarnaki i doprowadził do zderzenia pojazdów. Kierujący byli trzeźwi, nikt nie odniósł obrażeń, sprawca został ukarany mandatem.

Zdarzenie drogowe
29 września 2020r., w Łosicach na ul. Bialskiej, mężczyzna kierujący samochodem m-ki Peugeot, 26-letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego, nie dostosował prędkości jazdy do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny. Kierujący był trzeźwy, nie odniósł obrażeń, został ukarany mandatem.

Kradzież
30 września 2020r. w KPP w Łosicach, na terenie rynku przy ul. Targowej, nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów, na szkodę 70-letniej mieszkanki Łosic, poprzez wyjęcie portfela z niezamkniętej torebki. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Nietrzeźwy kierujący
4 października 2020r. w miejscowości Biernaty Stare, 55-letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierował samochodem osobowym m-ki Mercedes w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Zatrzymany poszukiwany
4 października 2020r. łosiccy kryminalni, działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 42-letniego mieszkańca gminy Stara Kornica. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.

mł. asp. Nina Zaniewicz