Kierowca na podwójnym gazie

0
452

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Zatrzymany poszukiwany
30 września 2020r. na terenie gm. Łosice, łosiccy kryminalni działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali 27-letniego mieszkańca gm. Łosice. Mężczyzna został osadzony w zakładzie karnym.

Kolizja
29 września 2020r. w miejscowości Nowa Kornica, kierujący samochodem osobowym m-ki Opel, 37-letni mieszkaniec gm. Stara Kornica, wyjeżdżając z parkingu, nie ustąpił pierwszeństwa kierującej samochodem m-ki Jeep, 24-letniej mieszkance gm. Sarnaki i doprowadził do zderzenia pojazdów. Kierujący byli trzeźwi, nikt nie odniósł obrażeń, sprawca został ukarany mandatem.

Zdarzenie drogowe
29 września 2020r., w Łosicach na ul. Bialskiej, mężczyzna kierujący samochodem m-ki Peugeot, 26-letni mieszkaniec powiatu nowodworskiego, nie dostosował prędkości jazdy do warunków drogowych, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i uderzył w słup energetyczny. Kierujący był trzeźwy, nie odniósł obrażeń, został ukarany mandatem.

Kradzież
30 września 2020r. w KPP w Łosicach, na terenie rynku przy ul. Targowej, nieznany sprawca dokonał kradzieży portfela z zawartością pieniędzy i dokumentów, na szkodę 70-letniej mieszkanki Łosic, poprzez wyjęcie portfela z niezamkniętej torebki. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Nietrzeźwy kierujący
4 października 2020r. w miejscowości Biernaty Stare, 55-letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierował samochodem osobowym m-ki Mercedes w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało prawie 2 promile alkoholu w organizmie. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Zatrzymany poszukiwany
4 października 2020r. łosiccy kryminalni, działając na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego 42-letniego mieszkańca gminy Stara Kornica. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.

mł. asp. Nina Zaniewicz

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.