Karnawał w przedszkolu w Niemojkach

0
379

Wróżki, królewny, policjanci czy rycerze, to tylko niektóre z postaci jakie można było spotkać na wielkim balu karnawałowym w przedszkolu samorządowym w Niemojkach. 

Tradycja organizacji wydarzeń karnawałowych jest kultywowana w placówce od lat. – Bal dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości – mówi Monika Gmitruk, nauczycielka przedszkola w Niemojkach.

Nie dziwi zatem fakt, że maluchy pojawiły się w kolorowych, bajecznych i pomysłowych przebraniach. – Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek – wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, Batmana, strażaków, policjantów, Spider-Mana. I trzeba przyznać, że rozpoznać dzieci też było bardzo trudno – dodaje z uśmiechem nauczycielka.

Wodzirejkami były wychowawczynie z przedszkola, które razem z dziećmi wesoło hasały w rytm skocznej muzyki.  Na sali podczas pląsów było kolorowo, a wszyscy goście bawili się wyśmienicie. – Uśmiech nie znikał dzieciom z twarzy nawet mimo dopadającego je chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok – podsumowuje Monika Gmitruk.

Reklama