Karnawał w przedszkolu w Niemojkach

0
360

Wróżki, królewny, policjanci czy rycerze, to tylko niektóre z postaci jakie można było spotkać na wielkim balu karnawałowym w przedszkolu samorządowym w Niemojkach. 

Tradycja organizacji wydarzeń karnawałowych jest kultywowana w placówce od lat. – Bal dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości – mówi Monika Gmitruk, nauczycielka przedszkola w Niemojkach.

Nie dziwi zatem fakt, że maluchy pojawiły się w kolorowych, bajecznych i pomysłowych przebraniach. – Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek – wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, Batmana, strażaków, policjantów, Spider-Mana. I trzeba przyznać, że rozpoznać dzieci też było bardzo trudno – dodaje z uśmiechem nauczycielka.

Wodzirejkami były wychowawczynie z przedszkola, które razem z dziećmi wesoło hasały w rytm skocznej muzyki.  Na sali podczas pląsów było kolorowo, a wszyscy goście bawili się wyśmienicie. – Uśmiech nie znikał dzieciom z twarzy nawet mimo dopadającego je chwilowego zmęczenia. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę. Szkoda, że następny bal dopiero za rok – podsumowuje Monika Gmitruk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów do artykułu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.