Już jest nowa nawierzchnia boiska

0
1

Pisaliśmy ostatnio o kłopotach z nawierzchnią na boisku wielofunkcyjnym przy Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Łosicach. Wprawdzie usterki powinny zostać naprawione zgodnie z umową gwarancyjną przez firmę, która wygrała przetarg na budowę tego obiektu, ale jak się okazało firma zniknęła i nie ma po niej śladu. Sprawa została skierowana do prokuratury, ale w trosce o obiekt Dyrektor Mirosław Korzycki podjął działania naprawcze, by zapobiec dalszemu rozwarstwianiu nawierzchni płyty boiska.

Na szczęście dyrekcja placówki ubezpieczyła boisko i ubezpieczyciel wypłacił odszkodowanie za które naprawiono płytę boiska. Remont ten był możliwy dzięki zaangażowaniu pracowników OSzW i młodzieży uczęszczającej do tej szkoły. Dużą część prac związanych ze zdjęciem zniszczonej nawierzchni wykonali sami, dzięki czemu kwota odszkodowania prawie w całości pokryła koszty naprawy.

Jak podkreśla Dyrektor OSzW w Łosicach – Mirosław Korzycki, udało się zamknąć w budżecie dzięki wielkiej pomocy zaangażowanych pracowników i wspaniałej młodzieży. Dyrektor ma nadzieję, że ten “skarb” jakim jest boisko wielofunkcyjne będzie już bez żadnych niespodzianek służył wychowankom Placówki. Czego oczywiście i my serdecznie życzymy.

_DSC0282