Już dziś wsiądź do Work Truck’a

Jeśli masz 18-29 lat, mieszkasz na terenie gmin: Drohiczyn, Platerów, Sarnaki lub Siemiatycze, interesuje Cię stała praca – masz wiele do zaoferowania i potrafisz się zaangażować Zgłoś się  – wsiądź do Work Trucka, w którym:

  • dowiesz się gdzie jest praca

  • nauczysz się jak ją zdobyć

  • przygotujesz własny plan działania

  • wzmocnisz motywację

  • poznasz lokalnych pracodawców, którzy szukają ludzi właśnie takich jak Ty!

Jak informuje Justyna Paluch – liderka Work Truck‘owego zespołu – innowacja społeczna o której mowa jest realizowana w ramach projektu http://www.transferhub.pl/ 

Uczestnicy projektu wezmą udział w 4 bezpłatnych warsztatach, w ramach których dowiedzą się gdzie jest praca i jak ją zdobyć, przygotują własny plan działania, wzmocnią swoją motywację i poznają lokalnych pracodawców – przedsiębiorców i instytucje – aktualnie poszukujących pracowników. Tak przedstawiają się założenia ramowe, ale z doświadczenia wiemy, że na naszych spotkaniach dzieje się o wiele więcej. – czytamy na stronie akcji.

W najbliższych tygodniach Work Truck przemierzy teren czterech wybranych gmin: gminy Drohiczyn, Siemiatycze, Platerów i Sarnaki, docierając do najbardziej oddalonych, trudno skomunikowanych miejscowości. Chcemy Was poznać – zapewniają Work Truckowcy – wasz potencjał, umiejętności, kwalifikacje i oczekiwania co do pracy i pracodawców. Chcemy wam pomóc w przezwyciężaniu przeszkód, które mogą okazać się tylko pozorne. A przede wszystkim chcemy Was zmotywować do samodzielnego, aktywnego i energicznego poszukiwania pracy w oparciu o wiedzę na temat możliwości, jakie daje lokalny rynek oraz wasze umiejętności pracownicze.

więcej informacji znajdziesz TUTAJTUTAJ