Jubileusz Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi łosickiej

0
147

W sobotę, 3 października Zespół pieśni i Tańca Ziemi łosickiej świętował będzie 5-ledzie działalności. W związku z jubileuszem zaplanowano koncert i przejazd barwnego korowodu ulicami miasta. 

– W sobotę 3 października, mieszkańcy Łosic mogą wypatrywać barwnej naszej grupy w strojach ludowych. Od godziny 10:00 Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łosickiej rozpocznie rozśpiewany przejazd głównymi ulicami i osiedlami naszego miasta. Zaczniemy przy Transgranicznym Centrum Dialogu Kultur, następnie przejedziemy ulicami Targową, Narutowicza, 11 Listopada, Kościuszki, Majora Zenona, ulicą Piłsudskiego i Kolejową przejedziemy na Osiedle Zdrowa, a na koniec pospacerujemy dookoła Rynku i zaprosimy Was do Parku Miejskim im. Króla Aleksandra Jagiellończyka w Łosicach na nasz koncert.
Zatańczymy, zaśpiewamy i zagramy właśnie dla Was. Przyjdź i świętuj razem z nami. Razem z chórem, tancerzami i orkiestrą ZPiTZŁ na scenie wystąpi także nasze najmłodsze pokolenie – Mała Ziemia Łosicka – informuje Dorota Kozłowska, dyrektorka ŁDK.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.