Jarosław Bieliński, młody aktywista z gminy Łosice, dołączył do Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem działającym w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. 

0
143
Jarosław Bieliński, pochodzący z miejscowości Niemojki w gminie Łosice, został powołany do Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem. Rada jest rządowym organem opiniodawczo-doradczym, działającym w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, i pełni kluczową rolę w opiniowaniu wszystkich kwestii związanych z młodzieżą w Polsce.
Jarosław Bieliński jest aktywnym liderem młodzieżowym i ma za sobą wiele lat zaangażowania w projekty społeczne i inicjatywy na rzecz młodych ludzi. Powołał do życia Fundację Biegun Rozwoju, której celem jest działalność rozwojowa dla młodzieży w Polsce ze szczególnym uwzględnieniem młodzieży pochodzącej z średnich i małych miasteczek oraz z terenów wiejskich. Jako członek Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem będzie miał okazję wpływać na polityki i programy rządowe związane z młodzieżą oraz reprezentować głos młodego pokolenia w kluczowych sprawach.
Rada Dialogu z Młodym Pokoleniem odgrywa istotną rolę w kształtowaniu polityki publicznej w zakresie edukacji, kultury, zdrowia, zatrudnienia, aktywności społecznej i innych kwestii ważnych dla młodych Polaków. Jej celem jest wspieranie rozwoju młodzieży, tworzenie warunków do realizacji ich potencjału i poprawy jakości życia.
Jarosław Bieliński dołącza do innych aktywnych młodych liderów z całego kraju, którzy wspólnie pracują nad tworzeniem bardziej odpowiednich rozwiązań dla młodych ludzi w Polsce. To kolejny krok w budowaniu mostów pomiędzy różnymi pokoleniami i umożliwianiu młodym Polakom wpływu na kształtowanie przyszłości kraju.
Źródło Fotografii: Kancelaria Prezesa Rady Ministrów
Reklama
Poprzedni artykułKolejna akcja poboru krwi w ambulansie
Następny artykułPrawo Jazdy bez egzaminów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.