Wszyscy grali dla Oli

9
12

21 września odbył się w Łosicach koncert charytatywny z którego dochód przeznaczony będzie na leczenie Aleksandry Wasiluk chorującej na chorobę nowotworową. 

Ola ma 29 lat i choruje na chorobę nowotworową. Zachorowała w wieku 26 lat zaraz po urodzeniu drugiej córki. Kiedy w 2011 roku rozpoznano u Oli nowotwór złośliwy, podjęto stosowne leczenie. Chemioterapia niestety nie wykluczyła wszystkich zmian w kościach, dlatego w następstwie postępu choroby doszło do złamań patologicznych w obrębie kręgosłupa i barku. Pełna historia Oli dostępna Historia Oli

O koncercie oraz kwotach jakie już udało się zebrać opowiada Paweł Czmoch, jeden z Organizatorów Koncertu

.

Na chwilę obecną z samego koncertu przekazano na konto Komitetu Społecznego “Pomóż Oli” kwotę ponad 40 tyś zł, ponadto trwa zbiórka w Caritas Polska, natomiast 28 września odbędzie się jeszcze mecz charytatywny, z którego dochód również przeznaczony zostanie na pomoc Oli.

W imieniu własnym oraz Organizatorów i Rodziny Oli dziękujemy wszystkim podmiotom, instytucjom, oraz osobom prywatnym, które włączyły się w tą szczytną ideę.

W dalszym ciągu przypominamy nr konta założonego przez Komitet Społeczny „Pomóż Oli” na które zbierane są pieniądze z przeznaczeniem na leczenie chorej Aleksandry Wasiluk.

Komitet Społeczny „POMÓŻ OLI”
Międzyrzecka 53
08-200 Łosice
BS Łosice  19 8038 0007 0001 0004 2000 0010

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
atis
Gość
atis

przyjemnie i pożytecznie.było super

Losicki człowiek
Gość
Losicki człowiek

Akcja na medal. Gratuluję

czytelik
Gość
czytelik

Było super. Wszystko zorganizowane na 6+!!!! Gratuluję!

MK
Gość
MK

TAK WSPANIAŁEJ IMPREZY W ŁOSICACH NIE BYŁO !!!!!!!!. WIELKI UKŁON ORGANIZATOROM !!!!!!!!

Tagor22
Gość
Tagor22

Tak być powinno, brawo udało się było pięknie, ale nikt z władz miasta i powiatu tego nie zauważył ? /no z małym wyjątkiem/ …..

adijos
Gość
adijos

brawa dla KOKTAJWORDS bo tak mozna ich nazwac !!!! pchacie sie gdzie da a innych w D macie !

Luka
Gość
Luka

Moglibyście wrzucić zdjęcie grupowe zespołem exaited ??

Laga
Gość
Laga

Adijos – pchaj się i Ty byle był z tego jakiś pożytek dla bliżnich , nacharowałem się tam jak większośc organizatorów i nigdzie nawet westchnienia o mnie tak jak o większości z nas ale jaka radość z tego że pomogłem warta jest każdego wysiłku i gotów jestem na następne wezwanie

aga
Gość
aga

super