Newsy Forums Różności Silownia

This topic contains 5 replies, has 1 voice, and was last updated by  Marek 2 months, 1 week ago.

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author

Anna

Witam
    Gdzie oprócz arniego w łosicach mogę znaleźć siłownię?

#28922 Reply

XXX

“Arniego” już dawno nie ma, a tak poza tym, to w budynku na rogu Berka Joselewicza i Miedzyrzeckiej(kiedyś obok tego budynku było małe stoisko z warzywami) znajdziesz siłownie dla kobiet “Fit Lady”.

#29021 Reply

Anna

To w tym budynku co też fryzjer jest, bodajże “ula”?

#29461 Reply

twój trener

moge ci podac namiary na silownie u kolegi.jezeli chcesz jakis cykl tez cos ci dobierzemy 🙂

#74410 Reply

dzonny

Silownia jeszcze nikomu nie zaszkodzila. Sam sie zapisuje w najblizszym czasie 😀

#74437 Reply

Marek

Szczerze powiedziawszy to bardzo dobry pomysl. Warto sie przygotowac przed sezonem letnim i zgubic pare zbednych kilogramow zebranych w ciagu zimy. Niestety jak wtedy nie mam zadnej motywacji do cwiczen .. zapadam troche w taki sen zimowy 😉 Najbardziej lubie jesienne wypady w dalesze trasy na rowerze, w ten sposob cale moje cialo pracuje przez co szybciej trace na wadze. Od czasu do czasu zdarza mi sie takze chodzic na aqua fitness https://stacjanowagdynia.pl/aquapark/aqua-fitness Co by nie mowic woda bardzo ulatwia wyrabianie miesni poniewaz stawia dosc duzy opor naszemu cialu. Dodatkowo mozna wybrac sobie roznego rodzaju zajecia .. widzialem nawet sa specjalne dla przyszlych mam (mowa tutaj o Aqua Mama) Rozmawialem z jedna to twierdzila, ze bardzo ja relaksuja takie zajecia oraz poprawiaja samopoczucie 🙂

Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
Reply To: Silownia
Your information: