Newsy Forums Polityka kogo widzicie jako nowe wladze miasta

This topic contains 90 replies, has 3 voices, and was last updated by  JamesWaw 4 months, 3 weeks ago.

Viewing 41 posts - 51 through 91 (of 91 total)
  • Author

jaworek

Dobrze odczytałeś moje intencje Darku, a jeśli chodzi o kandydatów , proszę bardzo :
    1. burmistrz – Henryk Brodowski, zastępcę, który jest w takim mieście potrzebny sam sobie znajdzie,
    2. starosta – Jerzy Garucki ( wójt gminy Platerów ) – takiego społecznika , zaangażowanego naszemu powiatowi potrzeba bo przy obecnych włodarzach – powiat do likwidacji ( będą mniejsze straty ).
    3. spółki miasta , ŁDK, Kom-Gaz, powinny być konkursy a kandydaci nie z kieszeni burmistrza tylko z programami działalności i rozwoju ( szczególnie Kom-Gaz, który ciągle ma straty a pokrywane są z budżetu miasta i niekończącymi podwyżkami opłat za wodę, ścieki itp. ).
    Przypomnę raz jeszcze, że władza i w/w stanowiska to nie przywileje dla zajmujących je i ich znajomych lecz SŁUŻBA społeczeństwu i wymagania od podległych pracowników. Szczególnie, gdy mamy coś załatwić w urzędach a panie ( biurwy ) biegają w godzinach pracy po mieście i załatwiają swoje sprawy lub wiszą na telefonach ( służbowych ) lub – jak strażnicy miejscy – pilnują zakładu małżonki.
    Co można osiągnąć przez zmobilizowanie pracowników pokazał Pan Brodowski ( jeszcze tylko aby zrobił porządek z lekarzami ).
    Wątpię, aby obecny układ uległ zmianie ale pomarzyć można zawsze.

#15294 Reply

Marek

Dyskusja jest ciekawa, ale te kandydatury… Uważam, że dyrektor takiej placówki jak dom kultury powinien być osobą twórczą, a nie odtwórczą jak często wymieniana Kozłowska. Może jest sprawną organizatorką, ale ile imprez wymyśliła sama. Dużo jest kontynuacji, jak Mikoszewski, dni Łosic, wieczór kolęd. Brakuje mi w tym wszystkim nowych propozycji, jakiejś świeżości, czyli więcej kultury w kulturze.

#15296 Reply

jaworek

Dobrze odczytałeś moje intencje Darku, a jeśli chodzi o kandydatów , proszę bardzo :
    1. burmistrz – Henryk Brodowski, zastępcę, który jest w takim mieście potrzebny sam sobie znajdzie,
    2. starosta – Jerzy Garucki ( wójt gminy Platerów ) – takiego społecznika , zaangażowanego naszemu powiatowi potrzeba bo przy obecnych włodarzach – powiat do likwidacji ( będą mniejsze straty ).
    3. spółki miasta , ŁDK, Kom-Gaz, powinny być konkursy a kandydaci nie z kieszeni burmistrza tylko z programami działalności i rozwoju ( szczególnie Kom-Gaz, który ciągle ma straty a pokrywane są z budżetu miasta i niekończącymi podwyżkami opłat za wodę, ścieki itp. ).
    Przypomnę raz jeszcze, że władza i w/w stanowiska to nie przywileje dla zajmujących je i ich znajomych lecz SŁUŻBA społeczeństwu i wymagania od podległych pracowników. Szczególnie, gdy mamy coś załatwić w urzędach a panie ( biurwy ) biegają w godzinach pracy po mieście i załatwiają swoje sprawy lub wiszą na telefonach ( służbowych ) lub – jak strażnicy miejscy – pilnują zakładu małżonki.
    Co można osiągnąć przez zmobilizowanie pracowników pokazał Pan Brodowski ( jeszcze tylko aby zrobił porządek z lekarzami ).
    Wątpię, aby obecny układ uległ zmianie ale pomarzyć można zawsze.

#15478 Reply

fan

Drogi jaworku, mam takie skromne zastrzeżenia do Twoich kandydatów.
    Po pierwsze, Brodowski. Rozumiem, że łatwiej jest wymagać od pracowników dla których pensja w wysokości często nie przekraczającej 1,5 – 2tys. zł jest często jedynym źródłem utrzymania niż od kasty lekarzy, od których nie dość, że się nie wymaga to jeszcze płaci wielotysięczne pensje. Szkoda tylko, że jeśli zależy Ci na podreperowaniu zdrowia to w Łosickim szpitalu nie uświadczysz dobrego specjalisty, szczególnie jeśli jesteś kobietą w ciąży lub rodzicem z chorym dzieckiem. W naszym szpitalu tak naprawdę dobrze się mają tylko lekarze i pacjenci na rehabilitacji. Dlatego też, kompetencje tego Pana nie do końca odpowiadają moim zdaniem pojęciu SŁUŻBY publicznej.
    Po drugie, Garucki. Odsyłam do ciekawego listu mieszkanki gminy wydrukowanego w ostatnim tygodniku siedleckim. Rysuje się w nim obraz społecznika ale działającego głównie na rzecz OSP i swojej rodzinnej miejscowości Lipna. Niestety nie jest już tak pięknie w samym Platerowie – którego jest gospodarzem, nie mówiąc już o innych miejscowościach gminy w których od lat żadnych inwestycji “odgminnych” nie uświadczysz.

No cóż zdaję sobie sprawę, że dużo łatwiej jest krytykować i doszukiwać się we wszystkich wad, które tak naprawdę najbardziej bolą w nas samych. Nie ma idealnych kandydatów i nigdy nie będzie. Jednak jedno jest pewne, Łosice potrzebują ZMIAN. Burmistrz, Kom-gaz czy ŁDK to tylko początek. Obecny układ jest już tak uwikłany w że tak to nazwę partnerstwo publiczno-prywatne, że aż boli.

I ten frazes: wszystko zależy od nas, tak naprawdę jest prawdziwy. Choć nie oszukujmy się ideałów nie ma nigdzie…

#15502 Reply

jamiszcz

Drogi Jaworku weź sobie słowa Fana do siebie szczególnie 2 akapit:-)
    Podałeś/aś ciekawe ale zarazem kosmiczne kandydatury.
    Ludzie o których wspomniałeś robią ciekawe inwestycje,niestety robią je we własnym interesie. Proponuję abyś zaszedł do szpitala i uzyskał szybką, fachową pomoc-gwarantuje rozczarujesz się. Wiem to bo sam przechodziłem przez to niedawno.
    A zastanów się ponad to jakim kosztem te wszystkie przedsięwzięcia są poczynione.
    Co do Łdku- to nie tylko w gestii pracowników jest aby kultura w naszym mieście wspinała się na wyższy poziom, ale przede wszystkim dyrekcji. A tej jakoś chęci i pomysłów brak. Było wiele pomysłów pracowników ,i cóż z tego jak to nie oni są decyzyjni. Wymieniając potencjalnych kandydatów patrzmy nie tylko a ich zalety i plusy działalności, ale przede wszystkim na to czego nie zrobili, a powinni bądź mogli, czyli na minusy ich działań dotychczasowych.
    Łosice zaczynają się zmieniać i dojrzewać do wyższych celów-niestety nie za przyczyną władz samorządowych czy pracowników za to odpowiedzialnych, ale dzięki grupie pasjonatów i zapaleńców.
    Już niedługo będzie kolejna atrakcja sportowa, przygotowana z myślą o mieszkańcach Łosic.
    Dowiesz się o niej śledząc regionalne portale internetowe.
    Z pozdrowieniami
    Twój Jamiszcz 🙂

#15516 Reply

jaworek

Drogi Jamiszczu, jeśli dla Ciebie wyższym celem jest liga piłki ręcznej bdż inne imprezy sportowe to nie zrozumiałeś moich intencji.Chwała za ligę ( bardzo lubię poiłkę ręczną ) lecz w tym naszym kociołku nie chodzi o igrzyska tylko o normalne funkcjonowanie zarządzających wszystkimi urzędami decydentów. Mówiąc o wymaganiach wobec podwłądnych staram się uwidocznić to, co widać gołym okiem , czyli zaangażowanie pracowników – urzędników ale w sprawy swoich zakupów ( głównie Panie ). Co do jednostek podległych włodarzom, co można w dzisiejszych czasach zorganizować jeśli nie ma się pieniędzy? jeśli łata się wydatki na funkcjonowanie kredytami, co można osiągnąć , jeśli brakuje odpowiedniej sali kinowej , sceny itp. Jakich ściągnąć artystów jeśli widzów brak, bo wolą siedzieć przed TV i oglądać Gesslerową ?
    W całym tym interesie chodzi jednak o coś innego. Rozwój miasta , powiatu, zależy od inwestycji tworzących miejsca pracy bo tylko ludzie , którzy będą mieli zagwarantowane środki na życie naśrednim poziomie znajdą czas na piłkę ręczną, wyjazdy na basen itp. Ludzi młodych mających rodziny lecz bez stałej pracy wspomniana liga nie cieszy, oni potrzebują czegoś innego. Miasto nasze nie spełnia oczekiwań młodych , starych tylko tych, którzy mają ciocie, wójków, szwagrów ….. na tzw. urzędie i zapewnione etaty, na których nie wymaga się od nich żadnego wysiłku. I to właśnie boli.

#15631 Reply

arti

jaworek po części się z Tobą zgadzam
    brak pracy i inwestycji w tworzenie ich jest dużym problemem
    ale nie rób z ludzi mieszkających w łosicach zwykłymi robolami bez potrzeb
    innym niż tylko harowanie z parę groszy.
    Mysle ze każdy potrzebuje czegoś jeszcze –
    pojsc czasami do kina, pojechać z dzieciakami na basen ,
    pobiegać za piłką reczną której tej się czepiasz – a propos czy ty zrobiłeś coś więcej dla tych ludzi oprócz pisania maili i madrowania??????
    , a może właśnie takich ludzi trzeba którzy zadbali i zrobili coś z niczego nawet dla tej garstki -100 osób które w
    łosicahc biegają za piłka ręczną?????
    Ja uważam ze nam są potrzebne właśnie takie osoby cztóre nie czekają ze im spadnie z nieba albo Pan Burmistrz da.
    Pomyśl o tym????

#15651 Reply

jajco

Myśląc o ewentualnych kandydatach, trzeba chyba przyjąć zasadę, że mają to być osoby NIEUWIKŁANE w jakiekolwiek powiązania polityczno-towarzysko-biznesowe. Jakkolwiek by te kandydatury nie były “profesjonalne”, zawsze finalnie kończy się nieciekawie właśnie przez te właśnie powiązania.

Co do wymienionych wyżej kandydatur, myślę, że trzeba dać szansę M. Kucewiczowi na stanowisku burmistrza. Obecnie jest jedynie “zastępcą” łosickiej powiatowej katastrofy p.t. Giziński i nie ma zbyt wiele do gadania. Wydaje się być jednak człowiekiem rozsądnym, z chęciami i prospołecznym.

Co do stanowiska starosty, to pamiętajmy, że wybierany jest przez radę powiatu, a więc nie od nas zależy, kto nim zostanie, ale od nas zależy jakie osoby będą go wybierały.

Co do KOM-GAZ’u, to wszem i wobec wiadomo, że prezes jest tylko marionetką p. Kobylińskiego i bez zmiany burmistrza nic na lepsze się tam nie zmieni.

ŁDK – bez pieniędzy nikt tam za wiele nie zdziała. Obecny denny poziom Dni Łosic itd, to przecież efekt mizernych funduszy. Bez p. Dołegowskiego, któremu mam załatwiła posadę, D. Kozłowska elegancko da sobie radę.

Sport – zdecydowanie ktoś młody z nowoczesnym podejściem do zarządzania. Wyłonienie odpowiedniej osoby w drodze konkursu pozwoliłoby na wykazanie sie ew. kandydatom odpowiednimi kwalifikacjami.

#15652 Reply

jajco

p.s. Wszystkich, którym leży na sercu los Łosic i okolic zachęcam do kandydowania na radnych. To najlepszy sposób na rozpoczęcie zmian. W obecnych radach za dużo jest osób “uwikłanych”.

#15675 Reply

jamiszcz

Jaworku Szanowny, zgadzam się z Tobą, że bez pieniedzy nie da się nic zrobić.Ale mamy dużo możliwości aby je pozykać, Trzeba chcieć-a tu nikomu się nie chce. Kino byśmy mieli już dawno nowe, wystarczyło aby Dyrektor i Burmistrz chcieli ruszyć dupę.Ale po co?? Mam nadzieję,że w takim razie mogę się spodziewać Twojej kandydatury w przyszłych wyborach, a byc może poznasz na własnej skórze pracę w samorządzie.
    Doskonale zrozumiałem Twoje intencje, ale są one jawną abstrakcją. Ale po to nam “dali” demokracje i interneta abyśmy się mogli niezgadzać 🙂 Pamiętaj, że dopóki stare kwoki z biur samorządowych nie odejda nic się nie zmieni…a wyrzucić je to inna bajka 🙁
    Pozdrawiam i mam nadzieję, ze bardziej zaczniesz doceniać inicjatywy oddolne i społeczne. Bo to one tworzą naszą świadomość, i takie igrzyska też się przydadzą ludowi:-)

#15724 Reply

Widzę ze zamiast wypowiedzi o konkretnych ludziach na odpowiednich stanowiskach zaczynamy dyskusje co by zrobić. Super więc nowe forum co zrobić , gdzie szukać kasy by poprawić wizerunek miasta czy danej instytucji . Tutaj dalej zajmujmy się osobami na danych stanowiskach.

#15905 Reply

cos zrobiła sie tu cisza szkoda

#16159 Reply

nie z Łosic

Nie jestem z Łosic, ale może warto do rady gminy wybrać młodych ludzi, których już w wyborach w 2010 roku na listach wyborczych nie brakowało? Np. Łukasz Kruzel, Karol Kamiński, Marcin Maciejuk, Rafał Tymoszuk … itd na listach wyborczych jest naprawdę dużo młodych ludzi, więc jest alternatywa dla obecnego Włodarza.

#16643 Reply

Witaj nie z Łosic wiec podaj swoje typy na odpowiednie stanowiska

#17989 Reply

1349

naprawde bede bardzo zaskoczony jak zobacze chociaz 1 !! SENSOWNY argument popierający tych kandydatów na burmistrza których sie tu wymienia. Kolegów/koleżanki zawsze warto promować ale tak naprawde Kobylińskiemu to mogą kołpaki polerować, przynajmniej ci tu wspomniani

#19739 Reply

Witajcie w nowym roku mam nadzieje ze będziemy dalej wpisywać propozycje odpowiednich ludzi na odpowiednie stanowiska a takie posty kto komu może czyścić będą delikatnie omijane.

#19781 Reply

art

Norma, pełna zgoda!! Róbmy swoje!!

#19981 Reply

1349

Burmistrz – Kobyliński
    Starosta – Kucewicz
    Reszta – obojętnie, z takimi budżetami sie nie poszaleje

#20040 Reply

1349

widze ze propozycja inne niż podane przez norme nie sa mile widziane. ktorych wlasnych kolegow pan promuje szanowny panie

#20191 Reply

Witaj 1349 mylisz się tym bo żadna z wymienionych osób nie jest zemną związana węzłem przyjaźni szanuje każdy wpis kandydatów lecz ma wypowiedz była odnośnie szorowania tych kół.

#20196 Reply

rycho

Nie do końca masz rację 1349. Żeby wykazać się pracą samorządową to wcześniej trzeba się dostać do samorządu. Prawisz o Kobylińskim, że reszta może mu kołpaki polerować, to przypomnij sobie co takiego zrobił Janusz zanim został samorządowcem. Chcesz powiedzieć, że został wiceburmistrzem za jakieś zasługi dla Łosic? Nie słoneczko, dzięki układom politycznym czy politykierskim jak go zwał. Potem to już ogólnopolskie standardy wyborcze wzięły górę, tzn. głosowanie przeciw a nie za, czyli Jan został burmistrzem bo ludziska byli przeciw poprzedniemu burmistrzowi a ten miał już doświadczenie na podobnym stanowisku. Zdając sobie sprawę z zagrożenia w kolejnych wyborach, które mogło przyjść od kolejnego wiceburmistrza nie powołał na w/w stanowisko nikogo, wiedząc, że nikt spoza nie będzie mógł się wykazać taką ilością inwestycji z prostego wszakże powodu – bo nie ma takich możliwości. A gdyby na rzeczone stanowisko wskoczył jakiś prężny młodzieniec lub obrotna i nie leniwa pani i pokazał/a, że te rzeczy, które wcześniej się nie dały teraz się dają zrobić, to byłoby ci łyso. Wzorem pozytywnego chciejstwa, inicjatywy, uporu i patriotyzmu lokalnego jest w obecnej kadencji p. Dołęgowska. Światła na Bialskiej i uratowanie łosickiego PKS to jej zasługa, bo reszta obyła się stwierdzeniem, że się nie da. Oczywiście do zarządzania miastem potrzebne są zdolności organizacyjne, ale gdyby oprócz tych cech, nowy burmistrz miałby te przymioty p. Dołęgowskiej, to byłoby wspaniale. Dajmy innym spróbować, bo burmistrzowi zawsze powinno się chcieć, a nie tylko czasami. Może 2 kadencyjność byłaby receptą.

#20614 Reply

1349

Ja nie twierdze że Kobyliński jest ostatnią nadzieją Łosic,, ale propozycje które tu widze wydaja mi sie śmieszne. Łyso zawsze być może bo nie wykluczam niczego. Kołpaki sa dla tego że śmieszy mnie nachalne promowanie kolegów którzy sie zwyczajnie nie nadają, i większość forumowiczów na pewno prysneła śmiechem co tu przeczytała (odnośnie wspomnianych kandydatów)
    Dodatkowo dodam że moim zdaniem zamiast liczyć na to co może zdziałać jeden człowiek (Burmistrz, Starosta ), proponuję sie przyjrzeć radzie miasta/powiatu od której BAAAArdzo dużo zależy. Radzie i sołtysom. Naprawde jesteście zawowoleni z ich poczynań?

Rychu, jestem świadom zaangażowania p. Dołęgowskiej. Nie bez parady ma takie zaufanie społeczeństwa

#24124 Reply

norma1966@interia.pl

Witajcie!!!!!!!!!!!!! Jakoś cicho zrobiło się tu

#25448 Reply

Jakub

Szanowni Państwo. Na początku zaznaczę,że nie jestem mieszkańcem Waszego miasta. Z ciekawością przeczytałem wszystkie posty. Każdy ma swoją rację i zdanie. Niektórych kandydatów znam osobiście i uważam,że by się nadawali. Mam tylko pytanie- czy są oni gotowi z czegoś zrezygnować aby poświęcić się Łosicom? Może warto aby moderator typowane osoby poprosił o wypowiedż. Chętnie je przeczytam.

#27225 Reply

kolegakandydatow

Znam osobiście wiekszosc proponowanych kandydatów, ale jak widze nazwisko Obzejta, Michalak to mam dreszcze. Jakie oni naja kwalifikacje? Nie wystarczy glosno krzyczec.trzeba miec troche wiedzy.A co do P Dolegowskiej to czy nir dziwne jest ze kostke kolo Łdk gdzie szefuje jeden syn uklada firma drugiego syna. To sa właśnie Łosice i ludzie którzy nimi kręcą.

#27771 Reply

koleżanka kandydatów

To może kolega sam wystartuje i pokaże co umie i co wie? Włodarzem powinien być tylko i wyłącznie przedsiębiorca żeby przychód z dochodem mu sie nie mieszał jak to często wśród władzy bywa. Kto umie zarządzić na swoim podwórku to i będzie na społecznym umiał, zetnie rozbuchane koszty,ograniczy zbędne etaty itp. I takich ludzi nam potrzeba.

#27823 Reply

kolegakandydatów

w samorządzie przede wszystkim powinni być społecznicy a nie biznesmeni, bo oni i tak zawsze będą myśleć o swoim interesie. a jeżeli M ma być przykładem takiego rzutkiego biznesmena to ….. prosze się przyjrzeć tym jego kwitnącym biznesom.

#28715 Reply

1349

wybory samorządowe za pasem i tak o to mamy gryzienie sie po kostkach. wiele kandydatów wypchnietych poprzez wlasne sympatie nie poperte umiejetnościami. Tak to Łosiczanie buduja naszą rzeczywistość

#30507 Reply

rozrabiaka

Witajcie Od pewnego czasu śledzę z uwagą wasze wpisy i dochodzę do wniosku że czas aby do władzy dorwali się ludzie młodzi z ambicjami nie wmieszani w małomiasteczkowe układy i układziki Czas na solidne rozliczanie pieniędzy publicznych (naszych pieniędzy) przeznaczonych na pensje dla urzędników (połowa budżetów samorządów) instytucji kultury i sportu (ŁDK) inwestycji prowadzonych przez spółki miejskie oraz wielu zbędnych wydatków które ponoć są konieczne dla przetrwania naszego miasta (delegacje a raczej wycieczki naszych samorządowców gdzie chcą i kiedy chcą) Jeżeli znacie takich nieuczciwych ludzi to śmiało mówcie o tym a najlepiej sami wystartujcie i pokażcie co potraficie zrobić w ciągu 4 a może więcej lat pracy dla naszego miasteczka. Moim zdaniem praca w samorządach powinna być darmowa a pensje urzędników nie wyższe niż trzykrotna najniższa krajowa – ciekawe czy burmistrz i starosta by za tyle pracowali? Co Wy na to?

#34407 Reply

norma1966@interia.pl

Witajcie i zapraszam do dalszej dyskusji na temat ludzi których miło by było widzieć na odpowiednich stanowiskach w naszym mieście.
    -starosta
    -burmistrz
    Kom gaz
    Łdk i sportu

#56997 Reply

ratajczyk

Rozrabiaka masz racje ale doprowadziło by to do korupcji. Myślę ze akurat burmistrz i starosta powinien zarabiać spore pieniądze ale i zarazem brać pełną odpowiedzialność za podległych mu pracowników. Czytając te posty i wasze kandydatury jest w nich sporo interesujących osób ale i zarazem kilka śmiesznych. Ok. przedstawię swoje :
    Starosta- Kucewicz
    Burmistrz – Mączyński
    Kom gaz – Mirowska
    Kultura – Kozłowska
    Sport – Wolinski
    ORZEŁEK – funkcja społeczna i czas wymiany całej tam załogi

#57049 Reply

Woliński Michał

Bardzo mnie cieszy że w tym mieście są ludzie którzy doceniają to co robię. Tylko w tych wszystkich rozważaniach jest mały błąd. Osobiście nie mam zamiaru kandydować na żadne stanowisko. Mam inne plany nie związane z polityką i samorządnością. A głównym celem jest zdobycie jak największej liczby medali na mistrzostwach Polski przez moje zawodniczki. Myślę że jest to bardzo realne po dzisiejszych zawodach a w szczególności przez skaczące w dal (dzisiaj 5,33 dziewczyna z rocznika 99 nie skończyła jeszcze 15 lat i druga równie zdolna o rok młodsza) oraz sztafeta młodziczek która zdeklasowała wszystkie rywalki w rejonie siedleckim. Jeszcze raz powtarzam nie wybieram się do polityki.

#57111 Reply

norma1966@interia.pl

Skoro pan Woliński nie byłby zainteresowany więc moje propozycje
    Starosta – Kucewicz
    Burmistrz – Mirońska
    Kom-gaz – Żuk
    ŁDK – Odoszewski
    Sport – Karbowiak

#57112 Reply

norma1966@interia.pl

Skoro pan Woliński nie byłby zainteresowany więc moje propozycje
    Starosta – Kucewicz
    Burmistrz – Mirońska
    Kom-gaz – Żuk
    ŁDK – Odoszewski
    Sport – Karbowiak

#58070 Reply

norma1966@interia.pl

witajcie!!!!!! co tu taka cisza

#58172 Reply

buuu

Nie jestem z tego miasta, ani gminy, ale z zainteresowaniem czytam wpisy. Mam pytanie związane ze zbliżającymi się wyborami: Czy wykreowali się już jacyś kandydaci na burmistrza czy starostę?

#58478 Reply

artur

Witam sądzę że najlepszym kandydatem na burmistrza Będzie młody społecznik, ambitny człowiek, lokalny przedsiębiorca, człowiek orkiestra.wiecie o kogo chodzi? dał się poznać podczas koncertu charytatywnego dla OLI. On walczy o jej życie a nasi radni walczą politycznie. Rzygać mi się chce na nasza obecną władzę. Co oni jako władzą dali z siebie? czy wiecie o kim piszę o ambitnym młodym człowieku pełnym pomysłów i zaangażowanym w działalność na rzecz drugiego człowieka to oczywiście Paweł Czmoch.

#58782 Reply

Gosia

I pojawiła się nowa kandydatka- Sylwia Osipiuk. Dla mnie ciekawa kandydatura- czekam na rozwój wydarzeń. Wśród obecnych kandydatów jedyna osoba, na którą mogę zagłosować.

#58791 Reply

baba

No i sztaby wyborcze zaczynają się uaktywniać 🙂 Trochę to nawet zabawne… Dobrze, że do wyborów pozostał tylko miesiąc. Ja po prostu liczę na zmiany czy to będzie Zenek czy Teresa, grunt aby nie Staś 😉

#58877 Reply

ciemna

http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/komitety/view/1711/0/RDP/1410
    pozycja nr 5 – czy nikogo nie dziwi taka kandydatura? Szanowna Pani redaktor Gazety Łosickiej.

Zgodnie z zasadami etyki dziennikarskiej, dziennikarz nie powinien pełnić funkcji publicznych, bo jednocześnie musi patrzeć władzy na ręce, oceniać i komentować działania radnych reprezentujących różnej frakcje i poglądy. Czy dziennikarz będąc jednocześnie radnym może obiektywnie i bezstronnie patrzeć na problemy swoich Czytelników?

Ciekawa jestem Waszych opinii. Może w przypadku naszego miasteczka mowa o etyce i moralności to po prostu jakaś abstrakcja tym bardziej w kontekście obecnej formy Gazety Łosickiej?

#69462 Reply

JamesWaw
Viewing 41 posts - 51 through 91 (of 91 total)
Reply To: kogo widzicie jako nowe wladze miasta
Your information: