Newsy Forums Polityka Ankieta uchodźciy

This topic contains 2 replies, has 1 voice, and was last updated by  Michał 4 months, 2 weeks ago.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
  • Author

Piotr

Patrzę na wyniki ankiety o przyjmowaniu uchodźców jest mi za Was wstyd mieszkańcy katolickiego kraju, mieszkańcy katolickich Łosic. Jak to możliwe, że chcemy zamykać nasze domy na potrzeby ludzi, którzy swoje domy, swoje życie tracą w wyniku wojen. Kiedy była wojna (II światowa) polskie dzieci zastały przyjęte przez mieszkańców Syrii, a teraz my nie chcemy pomagać tym, którzy tej pomocy tak potrzebują. Słuchajmy to co mówi do nas papież Franciszek, słuchajmy i myślmy o tym co do nas mówi. Mam nadzieję, że jutro wyniki tej ankiety będą już inne. Pozdrawiam Piotr

#65845 Reply

Grzegorz

Ja to może tylko skomentuję jednym zdaniem – nie gryzie się ręki która karmi.

Jeśli są tacy biedni i bezbronni, to jak wytłumaczyć fakt, że przypłynęli głównie młodzi mężczyźni w sile wieku? Tworzą rodziny homoseksualne ze sobą, czy coś? To są te biedne rodziny z małymi dziećmi?

#69486 Reply

Michał

Wstyd?? Zobaczcie co sie dzieje we Francji.. Po prosu nie chcemy tego co tam sie dzieje.

Viewing 3 posts - 1 through 3 (of 3 total)
Reply To: Ankieta uchodźciy
Your information: