Dzień Dziecka w kinie Helios!

0
22

W tym roku chcemy zaprosić naszych widzów, zarówno tych młodszych jak i trochę starszych na niezapomniany Dzień Dziecka w kinie Helios. Ten szczególny dzień będziemy świętować aż przez trzy dni, w weekend 28 i 29 maja oraz 1 czerwca.

Przygotowaliśmy moc atrakcji, na czele z najnowszymi premierami filmów: “Detektyw Bruno”, “Dogtanian. Psi Muszkieter” oraz “Pan Wilk i spółka”. Przed wybranymi seansami zorganizowane będą konkursy z nagrodami.

Reklama

Na każde dziecko czeka moc wrażeń. W trakcie weekendowych obchodów Dnia Dziecka animatorzy poprowadzą wiele ciekawych zabaw dla dzieci m.in.

  • malowanie buziek, robienie brokatowych tatuaży, zabawy integracyjne z chustą animacyjną, puszczanie baniek mydlanych, warsztaty plastyczne, sensoryczne i kreatywne oraz zabawy animacyjne przy muzyce w wykonaniu Studia Kreatywnej Przestrzeni “Twórcze Dzieci”
  • warsztaty taneczne z Paniami z Zumba Fitness. Może któreś z dzieci odkryje w sobie talent do tańca?
  • na dzieci będą czekać ogromne maskotki ulubionych postaci filmowych, z którymi będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.
  • Clown ReSorek z Leśnych Klimatów przeniesie nas w magiczny świat, dzięki pokazowi iluzji
  • Zapewniamy również klocki, słomki konstrukcyjne, a także zamykanie w bańce mydlanej i spotkanie z ogromną maskotką heliosowego popcornu!

Przyjdź i baw się razem z nami! Zapraszamy!

Reklama
Poprzedni artykułPracownik fermy drobiu
Następny artykułMazowsze Wiadomości z regionu.