Dwaj mężczyźni i kobieta z kilkuletnim dzieckiem okradli starsze małżeństwo

0
742

Łosiccy kryminalni pracują przy sprawie kradzieży gotówki i kosztowności, do której doszło w Starych Szpakach. Zwracają się z apelem o zachowanie ostrożności, gdy ktoś obcy zapuka do drzwi.

Zdarzenie miało miejsce w ubiegły poniedziałek. Cztery osoby, zjawiły się na posesji starszego mężczyzny pod pretekstem kupna złomu. 77-latek wraz z żoną wyszli z domu, aby wskazać przyjezdnym, co mogą zabrać z terenu gospodarstwa. Po oprowadzeniu tych osób, gdy już odjechały, okazało się, że z domu zniknęły pieniądze i biżuteria. Pokrzywdzeni oszacowali straty na łączną kwotę 19 tysięcy złotych.

Pokrzywdzeni opisali sprawców, byli to dwaj mężczyźni i kobieta z kilkuletnim dzieckiem, wyglądający na osoby pochodzenia romskiego.

Trwają czynności mające na celu zatrzymanie sprawców. Czyn, którego się dopuścili zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.

Aby ustrzec mieszkańców przed podobnymi sytuacjami policjanci apelują, aby zachować szczególną ostrożność i nie ufać obcym osobom pukającym do drzwi.

Autor: mł. asp. Nina Zaniewicz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów do artykułu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.