Dwa wypadki

0
2

Dwa wypadki drogowe, to bilans zeszłotygodniowych interwencji straży pożarnej.

W dniu 25.02.2015 r. o godz. 1020dyżurny SKKP otrzymał informację o wypadku drogowym dwóch samochodów osobowych w Łosicach na ul. Bialskiej. Po przybyciu na miejsce zdarzenia stwierdzono dwa uszkodzone samochody Fiat Seicento i VW Passat stojące poza  jezdnią, osób poszkodowanych nie stwierdzono. Straty oszacowano na sumę ok. 3 tyś zł. Prawdopodobną przyczyną zdarzenia była nieostrożna jazda.

W dniu 01.03.2015 r. o godz. 1450 dyżurny SKKP otrzymał informację o wypadku drogowym na drodze krajowej w miejscowości Sarnaki. W zdarzeniu brały udział dwa samochody osobowe Chevrolet i Daewoo Matiz, dwie osoby podróżujące Matizem zostały poszkodowane . Na czas działań droga krajowa była nieprzejezdna, ruch odbywał się zorganizowanymi objazdami.  Działania zastępów Straży Pożarnej  polegały na zabezpieczeniu i neutralizacji miejsca wypadku oraz organizacji objazdów. Osoby poszkodowane zostały zabrane do szpitala.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niezachowanie bezpieczeństwa jazdy przez kierowcę Matiza. Straty oszacowano na sumę ok. 23 tys. zł.

Informację sporządził: Dyżurny Stanowiska Kierowania kpt. Mirosław Lewczuk

Reklama