Dwa pożary

0
2227

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Reklama

Nietrzeźwy kierujący
28 października 2019r. w Łosicach na ul. Powstania Styczniowego, mieszkaniec gminy Mordy kierował samochodem osobowym w stanie nietrzeźwości, badanie wykazało prawie dwa promile alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się że kierujący posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Zatrzymany poszukiwany
29 października 2019r. w  Łosicach  łosiccy dzielnicowi działając na podstawie Sądowego Nakazu Doprowadzenia zatrzymali poszukiwanego, 45 letniego mieszkańca gminy Kornica. Mężczyzna został przewieziony i osadzony w Zakładzie Karnym w Siedlcach.

Uszkodzenie mienia
W dniach 01-03 listopada 2019r., nieznany sprawca uszkodził trzy samochody osobowe zaparkowane na ul. Mjr Zenona w Łosicach, poprzez porysowanie ostrym narzędziem pokrywy silnika. Pokrzywdzony, 38-letni mieszkaniec Łosic oszacował straty na kwotę 1200zł. Postępowanie w sprawie prowadzi KPP Łosice.

Pożar
02 listopada 2019 r. doszło do pożaru domu mieszkalnego w miejscowości Meszki, w wyniku którego budynek uległ całkowitemu spaleniu. Na chwilę obecną pokrzywdzeni mieszkańcy domu nie oszacowali strat, nikt z mieszkańców nie odniósł obrażeń, policja ustala przyczyny pożaru.

Informacji na temat potrzebnej pomocy pogorzelcom z Meszek udziela komendant Straży Miejskiej pod nr tel 605431439

Pożar
02 listopada 2019 r. doszło do pożaru domu mieszkalnego  w miejscowości Puczyce, w wyniku którego spaliła się znaczna część poddasza. Mieszkańcy nie odnieśli obrażeń, na chwilę obecną nie zostały oszacowane straty. Policja ustala przyczyny pożaru.

Informacji na temat potrzebnej pomocy pogorzelcom z Puczyc udziela GOPS w Platerowie pod nr tel  833578411

APEL POLICJI
Sezon grzewczy już nadszedł, wieczory i noce są chłodniejsze. Dlatego apelujemy o zachowanie ostrożności podczas ogrzewania domów i mieszkań. Nie pozwalajmy sobie na nieuwagę, nie pozostawiajmy piecyków elektrycznych czy wiekowych kotłów na paliwa stałe bez opieki. Pamiętajmy o kontroli przewodów kominowych, wentylacyjnych i pieców gazowych przed sezonem grzewczym. Nie zamykajmy kratek wentylacyjnych i pomyślmy o zainwestowaniu w dobre czujniki czadu. Pamiętajmy, że nasza nieostrożność może być niebezpieczna nie tylko dla nas i naszych bliskich ale i dla naszych sąsiadów.

mł. asp. Nina Zaniewicz

Reklama
Poprzedni artykułSprzedam samochód.
Następny artykułSchody Rintal – Darmowe Usługi!