Cotygodniowe doniesienia z kroniki policyjnej

2
3

W zeszłym tygodniu łosicka policja odnotowała następujące zdarzenia:

Nietrzeźwy kierujący
19 stycznia w miejscowości Łuzki policjanci łosickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Audi. Kierujący pojazdem 33 letni mieszkaniec Łosic znajdował się pod działaniem alkoholu jednak odmówił poddania się badaniu altometrem. W związku z powyższym została od niego pobrana krew do badań na zawartości alkoholu w organizmie. W zależności od wyniku badania będą przeprowadzone dalsze czynności w tej sprawie.

Zatrzymany poszukiwany
20 stycznia 2015 roku w miejscowości Chłopków policjanci Wydziału Kryminalnego KPP w Łosicach zatrzymali poszukiwanego listem gończym 33 letniego mieszkańca gminy Platerów. Mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności.

Kradzież z włamaniem
W nocy 21 – 22 stycznia 2015 roku w miejscowości Krasna nieznany sprawca przez okno włamał się do budynku gospodarczego skąd dokonał kradzieży elektronarzędzi oraz silnika elektrycznego o łącznej wartości 2000 złotych na szkodę 68 letniego mieszkańca Nowej Rudy.

Uszkodzenie mienia
W okresie 20 – 22 stycznia 2015 roku w miejscowości Biernaty Kolonia nieznany sprawca dokonał wybicia dwóch szyb w kabinie ciągnika rolniczego marki Zetor powodując straty w wysokości 1000 złotych na szkodę 38 letniego mieszkańca gminy Łosice.

asp. Tomasz Zozula KPP Łosice

Reklama

2 KOMENTARZE

  1. Dlaczego w kronice policyjnej nie wspomina się o licznych kradzieżach w sklepach spożywczych i nie tylko? W sklepie w którym pracuje zgłaszamy co najmniej kilka kradzieży miesięcznie – policja nie jest w stanie skutecznie ukarać sprawców, którzy powtarzają kradzieże w tym samym sklepie i czują się bezkarni! Śmieją się ciężko pracującym ludziom w twarz!

Comments are closed.