Coolturalna scena Łosic

0
52

Jazz ponownie zabrzmi na scenie ŁDK, a to za sprawą realizacji projektu dofinansowanego ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego ph. „Coolturalna scena Łosic”. Jesienny, energetyczny koncert zagra grupa jazzowa New Bone z Krakowa. W związku z decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego o czasowym zamknięciu do 29 listopada dla publiczności instytucji kultury koncert odbędzie się ON-LINE na kanale YouTube – Łosicki Dom Kultury

New Bone to akustyczny kwintet jazzowy, złożony z samych uznanych muzyków. Pięcioma, w tym trzema autorskimi, płytami utwierdził swoją pozycję na polskim rynku jazzowym. O ich dotychczasowych dokonaniach niezwykle entuzjastycznie wypowiadali się cenieni w tej branży artyści i dziennikarze tacy jak: Jarek Śmietana, Piotr Baron czy Bogdan Chmura. Pozytywny oddźwięk w branżowej prasie, zarówno polskiej jak i zagranicznej, przyczynił się do wzrostu zainteresowania zespołem poza granicami naszego kraju. Dziś grupa otrzymuje propozycje koncertów w najdalszych zakątkach globu.

Początek koncertu zespołu New Bone o godzinie 19:00.

W związku z decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego o czasowym zamknięciu do 29 listopada dla publiczności instytucji kultury koncert odbędzie się ON-LINE na kanale YouTube – Łosicki Dom Kulturyube Łosickiego Domu Kultury.

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.