BMW bez badań technicznych

1
661

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:

Kradzież
12/13 marca 2021r. w Krzywośnitach na terenie nieogrodzonego gospodarstwa nieznany sprawca dokonał kradzieży prawie 30 pięćdziesięciokilogramowych worków z nawozem mineralnym. 49-letni pokrzywdzony oszacował straty na 1600 zł. KPP w Łosicach prowadzi postępowanie w tej sprawie.

Zdarzenie drogowe
8 marca 2021r. w Łosicach, 27-letnia kierująca volkswagenem wyjeżdżając z ul. Floriańskiej w kierunku ul. Kolejowej uderzyła w prawidłowo jadącą skodę, którą kierował 38-letni mężczyzna. Uczestnicy byli trzeźwi, nie odnieśli obrażeń, kierująca VW została ukarana mandatem.

Zdarzenie drogowe
12 marca 2021r. w Mszannej, na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia pojazdów ciężarowych bocznymi lusterkami. 23-letni kierujący manem z powiatu lubartowskiego i 35-letni kierujący dafem obywatel Białorusi nie odnieśli obrażeń, byli trzeźwi, obydwaj zostali ukarani mandatem.

Brak badań technicznych
11 marca 2021r. w Sarnakach na ul. Kolejowej policjanci łosickiej drogówki zatrzymali do kontroli BMW, którym kierował 21-letni mieszkaniec gminy Sarnaki. Pojazd miał niesprawne oświetlenie i wiele niebezpiecznych innych usterek, m.in. brak śruby mocującej w jednym z kół. Podczas kontroli okazało się również, że pojazd nie ma aktualnych badań technicznych od ponad trzech lat. KPP w Łosicach prowadzi czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Zdarzenie drogowe
12 marca 2021r. w Chlebczynie, 39-letnia kierująca nissanem straciła panowanie nad kierowanym pojazdem, zjechała z drogi i uderzyła w ogrodzenie posesji. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala, była trzeźwa. KPP w Łosicach wyjaśnia przyczyny i okoliczności zdarzenia.

mł. asp. Nina Zaniewicz

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów do artykułu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.