Bili go pałką teleskopową

W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach;

Nietrzeźwy kierujący
1 stycznia 2019 roku w Łosicach na ul. Bialskiej policjanci zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Opel, którym kierował, 20 letni mieszkaniec gminy Stara Kornica. Mężczyzna znajdował się pod działaniem alkoholu, badanie staniu trzeźwości wykazało 0,94 promila alkoholu w organizmie.

Zatrzymany poszukiwany
2 stycznia 2019 roku w Łosicach policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali poszukiwanego na podstawie sądowego nakazu doprowadzenia, 32 letniego mieszkańca Łosic. Mężczyzna po uiszczeniu grzywny i wykonaniu czynności służbowych został zwolniony.

Kradzież drzewa
3 stycznia 2019 roku do tut. KPP zgłosił się, 56 letni mieszkaniec gminy Platerów, który złożył zawiadomienie o kradzieży drzewa. Do zdarzenia doszło w okresie od listopada do końca grudnia 2018 roku. Z kompleksu leśnego koło wsi Falatycze nieznany sprawca dokonał wyrębu i kradzieży 4 drzew sosnowych. Pokrzywdzony oszacował wartość strat na 600 złotych.

Pobicie
1 stycznia 2019 roku w miejscowości Nowa Kornica dwóch sprawców używając pałki teleskopowej oraz gazu łzawiącego zaatakowało, 27 letniego mieszkańca gminy Stara Kornica powodując u niego uraz głowy. Sprawcy uciekli z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzony złożył zawiadomienie w tej sprawie.

Zniszczenie mienia
3 stycznia 2019 roku do Komendy Powiatowej Policji w Łosicach zgłosiła się, 24 letnia mieszkanka Siemiatycz, która złożyła zawiadomienie o zniszczeniu mienia. Według pokrzywdzonej, mieszkaniec gminy Stara Kornica, któremu powierzyła na przechowanie sprzęt AGD oraz meble umyślnie uszkodził lodówkę, kuchenkę gazową i szafę ubraniową. Wartość strat oszacowała na 3000 złotych.

Nietrzeźwy kierujący
3 stycznia 2019 roku w miejscowości Juniewicze policjanci łosickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Renualt. Kierujący znajdował się pod znacznym działaniem alkoholu. Badanie wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto jak ustalili policjanci posiadał on sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

asp. szt. Tomasz Zozula

5 thoughts on “Bili go pałką teleskopową

 1. Gienek

  Nosz kurła, znowu pobicie w biały dzień i to jeszcze batonem. Kret w tym maczał palce jak hooj. On w kornicy zęby stracił i jechał odbijać się.

  (1)
  Reply
 2. Salak Piotr

  Odpierdolcie się jebane pedały. My i rura jesteśmy gitami i możecie mnie w końcówkę pocałować. Hwdp

  (0)
  Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.