Bal karnawałowy i uroczystość przygotowana specjalnie dla babć i dziadków to wydarzenia, które odbyły się na koniec stycznia w Przedszkolu Samorządowym w Niemojkach.

W poniedziałek 21 stycznia w Przedszkolu Samorządowym w Niemojkach odbył się Bal Karnawałowy. – Przedszkolaki przebrane były za różnorodnych bohaterów znanych bajek – mówi Monika Gmitruk, nauczycielka PS Niemojki – w sali przedszkolnej można było spotkać wróżki, czarownice, motylki, rycerzy, policjantów, czy Spider-Mana lub Batmana. Przebrania były doskonałe i dopracowane w każdym calu, więc rozpoznanie poszczególnych dzieci było nie lada wyzwaniem. Zabawa karnawałowa rozpoczęła się prezentacją strojów a później wszyscy wspólnie bawiliśmy się  przy wesołej muzyce. Nie zabrakło również  zabaw i konkursów karnawałowych a także słodkiego poczęstunku przygotowanego przez rodziców naszych przedszkolaków – dodała M. Gmitruk.

Dzień później w sali OSP, przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego w Niemojkach i uczniowie I-III klasy Szkoły Podstawowej w Niemojkach wraz z nauczycielami, przygotowali uroczystość z okazji  Dnia Babci i Dziadka. Uczestników powitała dyrektor Małgorzata Hawryluk, która złożyła również życzenia przybyłym na uroczystość seniorom. W rolę aktorów programu artystycznego wcieliły się natomiast dzieci, które podczas finału imprezy odśpiewały gromkie “Sto Lat” i obdarowały dziadków własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Nie zabrakło łez wzruszeń i dużych emocji.

Reklama