W zeszłym tygodniu łosicka policja interweniowała w następujących zdarzeniach:
Kradzież akumulatorów i paliwa
W okresie od 25 stycznia do 4 lutego 2019 roku z koparki stojącej na terenie kopalni torfu w miejscowości Biernaty Średnie  nieznani sprawcy dokonali kradzieży akumulatorów oraz 120 litrów oleju napędowego o łącznej wartości 1500 złotych. Pokrzywdzonym jest łosickie przedsiębiorstwo.
Nietrzeźwy kierujący z sądowym zakazem
6 lutego 2019 roku w Łosicach na ulicy Białostockiej policjanci drogówki zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Audi. Kierujący pojazdem, 24 letni mieszkaniec gminy Platerów znajdował się pod  znacznym działaniem alkoholu. Badanie wykazało 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto policjanci ustalili, że posiada on orzeczony przez sąd zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.
Kradzież drzewa z lasu
W okresie od 25 stycznia do 8 lutego 2019 roku z działki leśnej w rejonie wsi Huszlew nieznany sprawca dokonał wyrębu i kradzieży 3 sztuk dębu, 2 sztuk brzozy i jednej sosny. Pokrzywdzony, 55 letni mieszkaniec gminy Huszlew oszacował wartość strat na kwotę 500 złotych.
Zderzenie drogowe
9 lutego 2019 roku na trasie DK-19  w miejscowości Platerów, 24 letnia mieszkanka gminy Stara Kornica kierując samochodem osobowym marki Skoda straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z drogi i uderzyła w drzewo. Kierująca z obrażeniami ciała została przetransportowana śmigłowcem LPR-u do Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach. Policja wyjaśnia okoliczności i przyczynę zdarzenia.
Kolizja 3 pojazdów
9 lutego na ul. Białostockiej w Łosicach, 46 letni mieszkaniec gminy Sarnaki kierując samochodem osobowym marki Skoda nie zachował bezpiecznej odległości od jadącego przed nim pojazdu marki Volvo w wyniku czego najechał na tył tego pojazdu. Wskutek zderzenia Volvo uderzyło w znajdujący przed nim pojazd marki Ford. Nikt z uczestników kolizji nie doznał obrażeń. Sprawca został ukarany mandatem karnym, w czasie zdarzenia był trzeźwy.
asp. szt. Tomasz Zozula
Poprzedni artykułNOWE ZLECENIE DO OPIEKI DO KREATYWNEJ, WESOŁEJ SENIORKI KTÓRA UWIELBIA GOTOWAĆ
Następny artykułPowrót Bena – wygraj bilety

1 KOMENTARZ

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.