7 byków ciągle na wolności

4
1475
Wczoraj w miejscowości Nowa Kornica z terenu gospodarstwa uciekło osiem byków mięsnych czerwonych rasy Limousine. Jak informuje policja, siedem z nich pozostaje nadal na wolności. Spłoszone zwierzęta mogą być niebezpieczne.
– Nadal na wolności pozostaje siedem byków, które wczoraj uciekły z gospodarstwa w Nowej Kornicy. Jeśli zobaczysz – nie podchodź, nie łap na własną rękę, zwierzęta mogą być niebezpieczne. Powiadom naszego dyżurnego pod nr tel. 47 707 72 00. Kierowco – noga z gazu! Spłoszone zwierzę może wybiec na drogę – przestrzega mł. asp. Nina Zaniewicz, oficer prasowa KPP w Łosicach.

4 KOMENTARZE

  1. A co to za problem . Zwołać myśliwych i niech zastrzelą te Byki . Następnie mięso zutylizować i tyle . Jak właściciel nie umie upilnować to niech teraz poniesie koszty finansowe . Jak najbardziej zastrzelić a właściciela obciążyć kosztami . Ponadto założyć właścicielowi sprawę w sądzie . Ucieczka tych byków to zagrożenie życia ludzkiego. Posadzić w więzieniu lub skazać na bardzo wysoką karę finansową . Po jakiego grzyba łapać te byki i narażać życie ? Ustrzelić i zutylizować . I tak te zwierzęta przecież są hodowane na mięso . Ustrzelić a właściciel niech płaci za odstrzał .

    • Jak najbardziej ukarać właściciela. Jak nie ma pojęcia o hodowli trzody chlewnej i zabezpieczeniu przed ucieczką zwierząt to niech swinki morskie lub chomiki hoduje ewentualnie papużki nierozłączki. Niech nawet nie bierze się za coś o czym nie ma pojęcia. Przykładowo ukarać. Kara więzienia w zawieszeniu, że 30 tys. zł grzywny i pracę na cele społeczne tak ze 180 godzin do odrobienia. Zamiatanie ulic, odśnieżanie i inne prace porzadkowe w gminie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za komentarze Internautów do artykułu

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.